1. 1.
  Esrar maddesi hakkındaki düşüncelerdir.Kanımca bu kadar yasal kısıtlama olması anti-demokratiktir.insanların fikirlerinin alınması gerek diye düşünüyorum.
  6 -2 ... yobazkiller
 2. 2.
  Eski köye yeni adet çıkarma iyi böyle. ...
  1 -3 ... vigilante8
 3. 3.
  yakın zamanda amsterdam'a gidecek biri olarak, tasvip etmediğim maddedir.

  ama yasal olmayan ülkeler için bu dediğim. yoksa amsterdam'da yasal şartlarda tüketilebilir. ehehe!
  2 -4 ... zurarda
 4. 4.
  geçmiş zamanlarda bazı düşünürlerin kafayı rolantiye almak için bu maddeyi kullandıkları söylenir. beynin tek bir odağa yoğunlaşmasının önünü keser ve askıya alır. böylelikle beyin dinlenmeye geçer ve düşünür kişisi fıttırmaktan kurtarır.

  Güzel para var bu işte hükümeti de uyandırayım. Bence eczanelerde satılmalı,
  Çünkü her yasak kendi isyancısını doğurur.
  3 -1 ... tekkontak
 5. 5.
  Kürtler içindir. Genel olarak uyuşturucu tüm maddeler, kimyasal tüm maddeler kürtler içindir. Ticaretini de onlar yapar.

  Beyninizin her geçen gün erimesini bir türk genci olarak sıkıntı etmiyorsanız kullanabilirsiniz. Bize evde esrar çekip hayatını bitiren, şeker atıp mahalle kenarlarında kendini öldüren genç nesil lazım değil.
  5 -12 ... kah ve otesi
 6. 6.
  esrar hakkındaki düşünceler
  5 -2 ... entente cordiale
 7. 7.
  genç yaştaki düzenli kullanımlarda iq seviyesini ciddi oranda düşürdüğü yapılan araştırmalarla sabittir. bunun yanında toplumsal düzeni, asayişi ve birlikteliği ciddi bir biçimde tehdit eden uyuşturucu maddedir. içki gibi bu merette haramdır. daha zararlı uyuşturuculara ve kimyasallara geçiş köprüsü olduğu bilinmektedir. çeşitli şekillerde işlem görüp, farklı isimler alarak satılır.
  5 -3 ... kurmay albay
 8. 8.
  bir sual.

  narkotik polis amcalar sabaha karşı koçbaşı ile kapıyı kırıp içeriye köpek salıp boştan yere evi didik didik aramasınlar diye yorum yapmak istemediğim başlık.
  3 ... gethere
 9. 9.
  meslek gereği söylüyorum ki esrar vücuda zararlıdır.dünya sağlık örgütü de bu durumu kabul etmiştir.eğer itirazı olan varsa gerekli çalışmalarını yapar, gönderir.bizler de bir şeyler öğreniriz.
  1 ... efendi hazretleri
 10. 10.
  Dün Migros da litrelik Jack Daniel's fiyatını görünce ciddi ciddi insana "acaba esrar mı içmeye başlasak" düşüncesini ekonomik olarak sorgulama yapmaya neden olan durum da akla gelince bu başlık sayesinde bir daha aynı düşünceye dalmaya neden olmuştur.
  ... thebiggraywolf