bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  teorik bilgin yok bari pratik yap. esrar uyuşturucu değil uyarcıdır.
  3 -17 ... orantisiz zeka 3
 2. 2.
  denetimli serbestliğin ilk haftasında bunu öğretiyorlar.
  14 -1 ... just call me alpha
 3. 3.
  türkiyenin %90'ının böyle bildigi gerçeği...
  3 ... prince of mirkwood
 4. 4.
  Esrar uyuşturucudur, anlamayana alkol bile uyuşturucudur ay.

  Çok pratiği yoksa insanın kanını çeker her yerini karıncalandırır, bir adım bir kilometre gibi gelir.
  5 -3 ... sarmasiklar gibiyim
 5. 5.
  patlatin bir 4 lü icelim geri zekalilar.

  ancak yaziyorsunuz.
  ben sarmayi bilmiyorün.
  3 -1 ... siyah kirmizi
 6. 6.
  bilmiyorum, sikimde değil.

  tehlikeli bir şekilde bagimlilik yapan bu zehiri kullanmaya teşvik edenler suç işlemiş olur bilginize.
  7 -3 ... kingkong76
 7. 7.
  Dünyada tıbbi ve keyfi kullanımı patır patır yasallasirken biz hala tiner eroin muamelesi yapıyoruz. Esrar bir kültürdür. nasıl kahve kültürü varsa buda bir kültür. Tıbbi ve meditasyon için kullanımi nerdeyse insanlık tarihiyle yarışıyor. Türkiye'de esrarın etken maddesinden üretilen (thc) sativex adli ilaç 2016 yılında yasallasmistir. Tabi ki esrardan dönen kirli paralar dolan kirli cepler olduğu sürece kimse gidip eczaneden almayı beklemesin. Yine torbacı torbacı dolasicak insanlar. Bu kadar pahalı olmasının sebebi zor yetişmesi değil yasak olmasından kaynaklı. Eli ayağı tutan okuma bilen her insan birazcık vakit ayırıp bir tohumdan bı kaç ayda kendi cennetini yaratabilir. Amk yerinde 1 tohum 3 ayda nerdeyse 2 asgari ucret para yapıyor. Siktirin gidin biranizi sigaranizi için. Üfleye üfleye hepinizi gömücem.
  4 -8 ... 4yuz20
 8. 8.
  Gerizekalı değil cahildir. Sistem Hint kenevirini öcü gösterdiği için öyle sanıyordur. Esrar keyif vericidir, uyuşturucu değildir.

  Yasal uyarı : esrar içmeyin ölürsünüz.
  1 -1 ... sacma sapan konusan adam
 9. 9.
  esrar ve eroin vücudumuza girdikten sonra aynı süreci izleyerek etki gösterir. vücudu aldatarak dopamin salgılanmasını arttırır.
  metamfetamin ve ecstasy etkisi de birbirine benzer süreci izler.
  Kokain de diğer tüm uyuşturucular gibi ödül merkeziyle interaksiyona girer. Ayrıca beynin istemli hareketleri yöneten bölümünü etkilediği için kokain kullanan insanlar yerlerinde durmakta güçlük çekerler. bu nedenle kokain hep bir uyuşturucu değil uyaran gibi algılanır.
  esrarı masum bir sigara çeşidi olarak göstermekle gençlere de çok yanlış bir mesaj veriliyor. esrardan sonra diğer uyuşturuculara da bir bakalım cesareti daha fazla oluyor, birincisi.
  ikincisi, esrardan bir şey olmaz mantığı ile kendi hayatını mahveden biri ile uzun yıllar hayatını paylaşmış biri olarak insanı ne hale getirebileceğine şahsen ve yakınen tanık oldum. kendi hayatınızı ve geleceğinizi mahvetmek niyetinde iseniz buyrun burdan yakın, beş hatta on kağıtlı olsun, bob marley gibi tıkın.

  add it: esrarı masum sanmanızın nedeni yokluğunda sigara yoksunluğu belirtilerinden farklı bir krize girmemeniz sanırım. bu daha da kötü, sinsice mahvediyor, masum gibi görünüyor. beyni pelteye dönmeyen bir keşe rastlamadım ben. 500 metre öteden bakışından ve yürüyüşünden anlayabilirsiniz çünkü zombi gibidirler. belki süreç daha yavaş ve daha az göze çarpar şekilde ilerliyor ve bir junkie gibi görünmüyorsunuz ama kesinlikle beyninizi feda ediyorsunuz. koltukta yatan bebeğinizi farketmeyip üstüne oturacak kadar beyinsiz oluyorsunuz.
  7 -1 ... deepsees
 10. 10.
  (bkz: Ateist im ama Allah belki vardır)
  ... izmir ne taraf