bugün

denetimli serbestliğin ilk haftasında bunu öğretiyorlar.
türkiyenin %90'ının böyle bildigi gerçeği...
Esrar uyuşturucudur, anlamayana alkol bile uyuşturucudur ay.

Çok pratiği yoksa insanın kanını çeker her yerini karıncalandırır, bir adım bir kilometre gibi gelir.
bilmiyorum, sikimde değil.

tehlikeli bir şekilde bagimlilik yapan bu zehiri kullanmaya teşvik edenler suç işlemiş olur bilginize.
Dünyada tıbbi ve keyfi kullanımı patır patır yasallasirken biz hala tiner eroin muamelesi yapıyoruz. Esrar bir kültürdür. nasıl kahve kültürü varsa buda bir kültür. Tıbbi ve meditasyon için kullanımi nerdeyse insanlık tarihiyle yarışıyor. Türkiye'de esrarın etken maddesinden üretilen (thc) sativex adli ilaç 2016 yılında yasallasmistir. Tabi ki esrardan dönen kirli paralar dolan kirli cepler olduğu sürece kimse gidip eczaneden almayı beklemesin. Yine torbacı torbacı dolasicak insanlar. Bu kadar pahalı olmasının sebebi zor yetişmesi değil yasak olmasından kaynaklı. Eli ayağı tutan okuma bilen her insan birazcık vakit ayırıp bir tohumdan bı kaç ayda kendi cennetini yaratabilir. Amk yerinde 1 tohum 3 ayda nerdeyse 2 asgari ucret para yapıyor. Siktirin gidin biranizi sigaranizi için. Üfleye üfleye hepinizi gömücem.
esrar ve eroin vücudumuza girdikten sonra aynı süreci izleyerek etki gösterir. vücudu aldatarak dopamin salgılanmasını arttırır.
metamfetamin ve ecstasy etkisi de birbirine benzer süreci izler.
Kokain de diğer tüm uyuşturucular gibi ödül merkeziyle interaksiyona girer. Ayrıca beynin istemli hareketleri yöneten bölümünü etkilediği için kokain kullanan insanlar yerlerinde durmakta güçlük çekerler. bu nedenle kokain hep bir uyuşturucu değil uyaran gibi algılanır.
esrarı masum bir sigara çeşidi olarak göstermekle gençlere de çok yanlış bir mesaj veriliyor. esrardan sonra diğer uyuşturuculara da bir bakalım cesareti daha fazla oluyor, birincisi.
ikincisi, esrardan bir şey olmaz mantığı ile kendi hayatını mahveden biri ile uzun yıllar hayatını paylaşmış biri olarak insanı ne hale getirebileceğine şahsen ve yakınen tanık oldum. kendi hayatınızı ve geleceğinizi mahvetmek niyetinde iseniz buyrun burdan yakın, beş hatta on kağıtlı olsun, bob marley gibi tıkın.

add it: esrarı masum sanmanızın nedeni yokluğunda sigara yoksunluğu belirtilerinden farklı bir krize girmemeniz sanırım. bu daha da kötü, sinsice mahvediyor, masum gibi görünüyor. beyni pelteye dönmeyen bir keşe rastlamadım ben. 500 metre öteden bakışından ve yürüyüşünden anlayabilirsiniz çünkü zombi gibidirler. belki süreç daha yavaş ve daha az göze çarpar şekilde ilerliyor ve bir junkie gibi görünmüyorsunuz ama kesinlikle beyninizi feda ediyorsunuz. koltukta yatan bebeğinizi farketmeyip üstüne oturacak kadar beyinsiz oluyorsunuz.
(bkz: Ateist im ama Allah belki vardır)
Esrarı uyuşturucu sanacak kadar pislik evreninin uzağında ise, aksine kendine dikkat eden, yararlı ile zararlıyı ayırabilen zeki bir bireydir.
Esrarın uyuşturucu olduğunun farkına varamamış denyo beyanı.
Tek bildiğim uyuşturucu (bkz: jetokain)dir. Çakarsın nervus aiveolaris inferior'a çenenin yarısı iptal. Bakarsın işine artık çekim mi olur , kanal mı olur ?
Bu gerizekalı kardeşimiz bağımlı vebali bir götveren olmaktansa varsın gerizekalı olsun.
Esrar uyuşturucu sınıfındadır.
Hepsi bağımlılık yapan madde değil mi lan ciddi soruyorum.gerizekalı da olabilirim ama bence biraz uyuşturucu
Esrarı yararlı bişey sanan andavaldan çok daha zeki insandır. Burda birçok ezik bu illeti özendirici geyikler yapmış. Siz bu cümleleri kurunca sert ve karizma görünmüyosunuz gene olduğunuzdan daha da acınası duruyosunuz.
Herkes walter white amk sozlukte.

Icmeyeni bilmeyene kola bile bagimlilik maddesi.

Not: sigara bile denemisligim yok.
Esrar yoktur , sativa ile indica vardir birbirlerinden farklidir .
--spoiler--
gençler bi gbt alalım
--spoiler--
tdk sözlükte gerizekalı kelimesi olmadığından geçersiz tanımdır.
Gerizekali olan asil kendisidir. Elidne esrarla sokakta dolas bakalim polis gorsun uyusturucu mu degil mi ozaman anlarsin.
Esrarkeş bahanesi. Biri de esrar bağımlılık yapmaz demiş. Halt etmiş. 20 senedir kullanan arkadaşlarım var. Ne işleri düzeldi ne kendileri ne kafaları. iki ileri bi geri. Hep aynı teraneler.

(bkz: Kafan dumanlı galiba bilader)
sorun su ki esrar icin adama kizinizi verir misiniz? ablanizi kardesinizi emanet eder misiniz?

bunu icinlerin tamami adam değildir gözümde. cunku icinden 1 tane adam cikanini gormedim.