1. 1.
    bugün bir çocukları olan bir anne ve babaya yapılan çirkin saldırıdır.
    esra ve berat albayrak a yapılan çirkin saldırı

yeni doğum yapmış, anne olmuş bir kadın için böyle şeyler yazacak kadar nasıl nefret dolu olabilir ki insanlar?

ulan şurada bu berat albayrak'ı 7 x 24 eleştiriyoruz, ama kimsenin evliliği, karısı, çoluk çocuğu için böyle bir şey yazılmaz.

sen tayyip'i sevmeyebilirsin, berat'ı sevmeyebilirsin de bunlar nedir?

bunun adı açık açık nefret söylemidir.

bakın bu yapılan, geçen gün başak demirtaş için yapılan, canan kaftancıoğlu için, feyza altun için yapılanlar.
    hatta meral akşener'e yapılanlar.

ulan siyaset başka şey, insanlık başka şey.

gerçekten bunları yapanlar nefret söyleminin en üst seviyesinden yargılanmalı ve herhangi bir ceza indirimi almadan cezaları infaz edilmeli.

bu tip nefret dolu insanların toplumda yeri olmamalı...

bir insanın aile hayatına, bir kadının namusuna laf söylemek en aşağılık, en adi, en kahpece şeydir.

bu satırları da aktroller iyi okusunlar da insanlık öğrensinler biraz.

hiç sevmediğimiz, eleştirdiğimiz insanlar da olsa her şeyin bir sınırı olmalı.

siyasetiniz batsın...
    61 -26 ... tengir budun
  2. 2.
    Bu satırları da aktroller okusun diye yazmışsın aga. iyi misin sen?

- çok yanlış bi hareket olmuş. Çok ayıp. Aktroller bakın insanlık yapıyorum. Öğrenin.

Tanım: çirkin bi saldırı. Sağın da solun da çomarı hiç çekilmiyor.
    13 -10 ... ciklet kizilok
  3. 3.
    aktroller false flag yapmışlar. yemeyiz.
    3 -4 ... kara atli prens
  4. 4.
    Ouroboros çocukluğunda bugün...

Bunu yapan insanların teke tek sohbetlerde neler söylediklerini tahmin bile edemezsiniz.

Gerçi yanlarına kalmıyor genelde ama olsun. Bunu a kişisi ya da b kişisi fark etmeksizin söylüyorum...
    4 -7 ... benim adim senin
  5. 4.
    zaten her konuyu partizanlığa dökmek abesle iştigal bu ülkede.

iyiye iyi kötüye kötü diyecek insanlar lazım bize. partisi ne olursa olsun.

bu arada tengir'in yazısına da katılıyorum. bazı insanlar artık neyi espri malzemesi yapacağını bilemez derecede mallaştı. bildiğin gerizekalılık bu.
    1 -1 ... kan bankasi soyan sivrisinek
  6. 5.
    Çok yazık çok. bu halde olmamak lazım, siyasi yönden desteklemeyebilirsin ama bu bu şekilde ahlaki yönden aciz ve alçakça bir şekilde saldırı yapmak çok yanlış, berbat bir durum. aynı durum başak demirtaş'a yapılan saldırı için de geçerli.
    1 -1 ... baykarizma
  7. 5.
    Ülkemi ve ülkemin hangi siyasi ve ideolojik görüşe mensup olursa olsun namuslu insanını seviyorum ve bu ülkenin milliyetçisi olmaktan onur duyuyorum. Fakat Türkiye cumhuriyeti Cinsiyet Eşitliği'nde 142 Ülke Arasında maalesef 125'inci Sırada ve yine maalesef Türkiye'de Yaşayan Her 2 Kadından 1'i Fiziksel veya Cinsel Şiddete Maruz Kalıyor mobing de bunun içinde..

Balik baştan kokar misali, Kadının ülke siyasetinde katılım oranı ülke isimlerini bilmediğimiz afrika ülkelerinden dâhi daha az. O yüzden hiç birimiz aslında masum değiliz.
    4 -5 ... chessplayer
  8. 6.
    rezillik mi, şerefsizlik mi, ne diyeceğimizi şaşırdık amk.
    nasıl bu kadar karaktersiz olabiliyor bu insanlar?
    4 ... thebiggraywolf
  9. 7.
    20 yıldır milletin yatak odasına kamera yerleştirip ifşa eden fetöcülerle bunlar arasın hiç bir fark yok.
    3 ... acilmayan eti puff paketi
  10. 8.
    Bu artık düpedüz orospu çocukluğunun zirvesidir. Ulan sevmeyebilirsin. Kocasini babasini temsil ettigi ideolojiyi sevmeyebilirsin tamam. Ama insan bu kadar alçalmaz ki be.
    Umarim yakalanir bu şerefsiz. ve aldığı ceza, benzer seyler yasayan sıradan kadinlarin davalarinda da emsal karar niteliginde olur.
    Trollüğünde bir haysiyeti olur amk.
    2 ... creme de la creme