bugün

esra ismini taşıyan kişilerin memleketi ve yaptırdıkları hayrat sayısına bağlı olarak değişen kişilik analizidir.
iyilerini de gördük kötülerini de.
esra kimdir, neyin nesidir sorularını arkasından sürükleyen sorunsaldır, da sorunsallık kısmı biraz görecelidir.
Esra isminde dünyanın en iyi ve en kötü nitelikte insanların olabileceği gerçeği.
esra erol iyidir.
ne kadar esra varsa alayı kötüdür.
niyeyse hayatımın her döneminde hep esra isimli birileri oldu çevremde. hepside tek tipti çok garip.
tüm genellemelere kafam girsin.
iyidir iyi. 2 esra tanıdım biri sayesinde üniversite hayatım boyunca hiç not tutmadım her zaman okul hayatımda yardımı dokundu yeri geldi kapıma ders notlarını çektirip getirdi o derece. diğeride iyi ama değişik,ilginç biri yeni yeni sırf kendi çabamla tanımaya çalışıyorum ilerde editlerim.
sen yine de sol elini sikmeye devam et ve çok dert etme diye cevap verilesi soru.
uzunu da var kısası da.
esra iyi midir; iyidir. bugün yanındadır, mutlusundur, eğlenirsin, yardım eder, yardımcı olur.
esra kötü müdür; kötüdür. o gün yanındadır ama yarın yanında değildir. hiç umuruna katmaz, geçmişi unutur ve biter. inşallah sonu böyle bitmez.
iyidir.
kendimi de adaşlarımı da severim. *
(bkz: kuba)
(bkz: o)
Esra Erol ve programının üzerimde bıraktığı etkiye dayanarak esra hayırlı isimdir diyorum. gönülleri birleştirir diyorum.
genelde kezban olurlar.

not: tümevardım.
bir merve değildir efenim.
esra kim ya. o değil de esralar çok pisliğin teki olurlar çok fena olurlar en azından benim tanıdığım esralar öyledir. *
esralar çok pisliğin teki olur evet.