bugün

Zayıf ve uzun saçlı olmaları?
android telefon kullanırlar.
bazıları ; evde annelerinin yaptığı yemeklerin fotosunu yollayıp

aha aha bakın yemek neyin yaptım derler ama

yumurta bile kıramazlar.
sözlükte esra isimli bir yazar biliyorum, umarım tüm bunlar ona değildir.

edit: o esra, benim dediğim esra değilmiş. her şeyi açık açık yazınız yahu, sonra karışıyor.
istisnasız hepsinin umutsuz ev kızları olmaları. *
en yakın arkadaşım dedikleri hatunu çatır çutur hunharca kıskanmaları.
cuma namazına gitmelerine gerek yoktur.

t: bir genelleme
esmer olmaları, şu ana kadar sarışın olup üstüne ismi esra olan birini görmedim.
kukuları vardır.
bir tanesi var

tam bir fetbaz

tam bir mikser.
Yazılanları okudum ama hiç biri tanıdığım esralara uymuyor. Benim tanıdıklarım hep kumral veya sarışın.
dersten başlarını kaldırmamaları. lisede eşek gibi ders çalışıp üniversitede hayatı yaşamaları. inek olmaları.
itici olmaları.
Feminist olmaları.
Boş konuşmaları, kafa açmaları, çekilecek dert olmamaları.
Küt saçlı olmaları.
Şımarık olmaları, kafa şişirmeleri.
arkadan iş çevirmeleri.
bir esra tanıdım o da (bkz: afet)liği (bkz: burun farkı) ile kaçırmıştı. he bir de sürekli hasta oluyordu.
alkoliklerin kapanmayan yaraları olması.
açık yaraya tuz dökmek zevktir onlar için. ahaha. uzayın.
bir tanesi var ki ? tam bir kezban.
Daha yazılmadı mı? Vurdurmaları.
Facebook hesaplarının olmaması sorduğunda onu kullanan kaldımı yağğ demeleri.
Genelde kendilerini akıllı sanan aptallardır.
Benim ESRA adında bir arkadaşım var mesela sadece işi düştüğünde yazar ve aşırı yalan söyler ama kimsenin bunlari fark etmediğini sanar. Sorsan iyi niyetlidir. Tek akıllı kendisi sanki kezban.
Ayrıca çocukluk arkadaşım vardı ESRA adında sonra kaybetmiştim onun izini o da tam bir yolluydu.
Bu ikisinin tipik özellikleri aynıydı birde gotleri kocaman açık kumral kocaman burunları vardı, bir ara o olduğunu düşünmeden edememistim ama değilmiş.
Tek bir ornegini gorup genelleme yapan gerizekalilara rastlayabilme ihtimallerinin olmasidir. Bir de isimlerinin Esra olmasi olabilir.
güncel Önemli Başlıklar