1. 1.
    sansürsüz hali bir whatsapp grubundan dün telefonuma düşen video.
    ... ecinni
  2. 2.
    Hacı sabancı’nın vizyonsuzluğunu gözler önüne seren video. ilik gibi hanım efendiler varken insan parayı cicişlere mi yatırır?! Bu zenginler işini bilmiyorlar (bkz: swh)

Edit: açmayın korkunçlu karı!

Edit2: olm nasıl whatsapp gruplarınız var lan sizin? Birbirinize cıbıldaklı kadın videoları mı gönderiyorsunuz? Ergen misiniz?
    10 -2 ... david gilmourun parmaklari
  3. 3.
    Bu kaltakların acilen ülkeyi terk etmesi gerek.
    ... konumuz bu mu it
  4. 4.
    Hacı n’aptın ya...
    Ehehe.
    4 -1 ... sozleriyle alkis alan yazar
  5. 5.
    Millet para için neler yalıyor. Pardon yapıyor. Yazık.
    2 -1 ... ulkucuwolf
  6. 6.
    bu hacı denen herif zaten ne yaparsa yapsın ne giyerse giysin üstündeki eziklikten ve varoşluktan bir türlü kurtulamıyordu. hani parayıda bulsa kendisine yakışmayan banker bilo gibi. meğer kalitesizlik adamın iliklerine kadar işlemiş.
    5 -1 ... ozzy osbourne
  7. 7.
    yazık! insanların para için ne kadar küçülebileceğini gösteren video.
    1 ... before walk after run
  8. 8.
    adam harbi hacı çıktı.
    1 ... munir bey
  9. 9.
    alın ulan video.

artık beni başgan yapmamanız için hiçbir sebep yok. daha nasıl bir hizmet sunayım lan.

https://www.sozcu.com.tr/...kavga-etti/?video=x6i2hsn

edit: ben izlerken 10 kere kustum. çok fena yani.
    ... gri sehrin adami
  10. 10.
    hahaha ulan seviyelere gel, yalıya karşı seks istiyormuş, oradan buradan mal istiyormuş. abi bu kızları niye sikerler cidden anlamıyorum. burada kastım aklı başında adamlar tabi, öyle öküz iş adamları siker tabi bu kızları ne olacak.

ben şunu anlamıyorum, bir erkek, kendisiyle parası için birlikte olan biriyleyken nasıl keyif alabiliyor? hiç mi gururunuz, kişiliğiniz yok lan?

göte göt demesini de biliriz tanımı, at gibi vücuduyla takdire şayan hatunun olduğu videodur.

bir şey daha ekleyeceğim, bu tür kızları herkesin siktiklerini biliyorlar, nasıl elleri gidiyor onlara dokunmaya? ben biliyorsam ki kızı daha önce tanıdığım biri gondiklemiş, asla dokunamıyorum. bu adamlar ( iş adamları ) illaki birbirlerini tanıyorlar, şüphesiz konuşuyorlar aralarında, erkek maddi gelirine bakmaksızın am muhabbeti yapar haliyle biliyorlar birbirlerini. ilginç lan.
    9 -8 ... kurt baltasi