bugün

melahat isimli kadındır.
melahat ramazan'la evli, kocasını aldatmış, kocası da buna tekmeyi basmış, çocuğa dna testi yaptırmışlar çocuk ramazan'dan çıkmamış.

sonra esra erol'a çıkıyor "ben eşimi muhammed ile aldattım çocuk ondan" diyor, bir dna testi daha yapılıyor, çocuğun babası muhammed de çıkmıyor.
görsel

şimdi birkaç isim daha söylemiş.
kadın deneme yanılma yöntemi ile bir sürü erkeğe dna testi yaptıracak.

dna testleri yapıldıkça ramazan'ın da boynuzları uzuyor bu arada.

kadın meğer tren yapmış...

edit: oha, ramazanla evli ama ramazan da başkasıyla evliymiş, yani evlilik kolpadan. bu arada melahati muhammed ile tanıştıran da kocası ramazanmış.

başımıza taşların yağacağı günler yakındır.
Ulan bir bok yemeye yemişsin, televizyonda bunu konuşmak nedir?

Dinini, ahlakını geçtim.

Nasıl hayatına devam edeceksin?

Nasıl bir işte çalışabileceksin?
Kendinden şüphelendim amk,
Acaba ben miyim la bebenin babası..
akla bir fıkrayı getirmiştir. vardı ya hani kadının gözlerini bağlıyorlar da kocanı dokunma yöntemi ile bul diyorlar. kadın başlıyor soldan "bu değil bu değil bu değil bu bizim köyden değil" diye. vay arkadaş ya vay vay vay. bir de televizyona çıkmış kadındaki cesarete bak.
Eğleniyormusunuz lan bizimle.
Bunları normal bir habermiş gibi yayinlayan bu programlar derhal kapatılmalı.
algi yapiyor p.zevenkler.
Türkiye böyle mi normalleşiyor amk.
Yurt dışından Türk televizyonlarında yayınlanan bu vb programları izleyen biri Türk aile yapısı, namus, ahlâk değerleri hakkında nasıl bir kanaati olur?

Sosyoloji okuyan ve bitirme-doktora tezi hazırlayan biri günümüz Türkiye'de aile ve ahlâk değerleri diye bir araştırma yapsa nasıl bir durum ile karşı karşıya kalır?

Kadın cinayetleri kadına şiddet konusuna da girmiyorum ki aşağıda ve yukarıda ki örneklere değinip konuyu dallı budaklı yapamayacağım ama Hele ki nafaka çocuk velayeti girip, aldatan eşe nafaka bağlanması konularına girmeye gerek yok.

Velhasıl-kelam: bu TV programları eşcinsel evliliğe izin veren ülkeler de ulusal kanallarında olmaz.
Haaa! Olur.
+18 uyarısıyla Paralı şifreli kanallarda, extrem olayları anlatan kanallarda olur.

https://www.webtekno.com/...mi-aciklamasi-h79579.html

TBMM Dilekçe Komisyonu, Obezite ile Mücadele Alt Komisyonu’nda konuşan RTÜK izleme ve Değerlendirme Daire Başkan Yardımcısı Murat Ellialtı, reklam içerikleri ve yöresel yemek programları konusunda bazı düzenlemelere gidileceğini söyledi.

“Asitli içecekler ve dondurma reklamları içerisinde sıkıntılı hususlar var. Özellikle dondurma reklamlarında genel ahlak sınırını aşan sorunlar olabiliyor” diyen Ellialtı, markaları yakından ilgilendiren bazı yeni düzenlemelerin yolda olduğunun sinyalini verdi.
Anadolu da sıradan bir gün.