bugün

Esra erol adlı sunucunun marka olduğu bir program. Gerçek ile alakası olmayan programdır.
ulen hep kınıyorum arkadaş ortamında herkes beni cool filan sanıyor ama her akşam babannem ile karşısına geçip hepsine kritik yapıp tartışıyoruz. evet ben buyum. seviyorum kardeşim müdavimiyim.
valla ne yalan söylüyüm bende arada bakıyorum.
2 tane evlilik yapmış, hiç evlenmedim deyip yalan söylemiş, bir de kız olarak geldim diyor. vay orospu.
ağlamalı klip çekip bunu ağlayan kişiyi arkada göstererek türkiyeye izlettirip klip bittikten sonra da duygulu şarkıyı gruba söyleten salak insanlar yuvası.
utandırıyor.
adamın biri kırtasiyeden 60 kuruşa aldığı koskoca kartona uhuyla fotoğrafları yapıştırıp, kalın uçlu asetatlı kalemle "yeşil gözlüm benimle evlenir misin?" yazmış. allah kahretsin ya, şu küçücük oturma odasında beni tek başıma neden utandırıyorsunuz, benim suçum ne ulan!!!
izleyenlerin amacını merak ettiğim programdır.
Tamam kabul ediyorum saçma sapan bi program yapmışsınız her türlü saçmalığı, rezaleti yapıyorsunuz da evlenen çifti ikide bir ekrana çıkartıp hamile misin vs vs şeysi yapmak nedir lan. valla midem bulandı ya. aile zoruyla izliyorum dayanamıyorum.
lise den bir hanım kızımızı görmeme vesile olmuştur. Birde bu hanım kızımız üniversite mezunu, nerelere düştünüz lan.
bir adet konyalı ismail amcayı harcayacak olan onlarca kadın olduğunu gördüğümüz program. adam da konyalım yürü diye oynuyor anca.
oradaki insanlarar güzel para ödenen program. maaşallah hepsi maaşlı şarlatan, ayda yılda bir birilerini nikahlıyorlar yoksa kalan komple entrika. bunu da yiyen var ilginç.
yıllardır söylüyorum bu evlenme tayfası ve müge anlı'nın acilen tv'den kaldırılması gerek. bindik bi âlâmete gedeyoz kıyamete...
Annem yüzünden maruz kaldığım program.
Diğer benzerleriyle birlikte kapatılması gereken toplumu derinden kötü şekilde etkileyen sikimsonik program. Gerçektem topluma kötü etkileri var. Zuhali de bunu da kapatmaları lazım. Kısmetse olur tarzı şeyleri de kaldırın el atmışken. Hatta dizilere de el atın.
Programdan ayrılan gelin adayı bir videoyla her şeyi ifşa etmiş.

“Bizlere sözleşme imzalatılıyor. Günlük para alıyoruz. Ben, damat adayı Ahmet’le gerçek bir aşk yaşamadım. Birlikte yemeğe dahi çıkmadık. Her şey kurmaca. Programda bana taktığı yüzük bile annemin Umre’den getirdiği yüzük”

http://www.posta.com.tr/e...ey-kurmaca-haberi-1276966

vay amk ben şok!
gelin adayının anlattıkları doğru ise kendi başını yaktığını söyleyebiliriz. sözleşme yaptırdılar diyorsun çıkıp anlatıyorsun. muhakkak gizli kalması yönünde bir şeylerde imzalatmışlardır heralde?

tanım : saçmalık dolu program.
Yalan kurgu akıyor zaten. Arada hiç görmediğin iki kişiyi çıkarıp nişan ya da düğün yapıyorlar süslük diye diyosun bunlar nerden çıktı. izlemiyorum izlettiriliyorum maalesef ordan biliyorum(mağdur). Ananem sağolsun.
amacım insanları küçük görmek, dalga geçmek değil asla fakat sırf reyting uğruna ruh sağlığı yerinde olmayan insanların programa aday diye çıkartılması rezillikten de ötedir.

tanım: sözde evlenme programı.
çok pis bağımlılık yapıyor.

ayrıca az önce yüzüklerin efendisinin soundtrack'i çaldı. daha da çoştum amk.
görsel