bugün

denizli'de evden kaçan 15 yaşındaki çocuk buket'in evinde kaldığı iddia edilen şahıstır.
görsel

15 yaşında bir çocuk evden kaçıyor, bu adamın evinde kalıyor, bu da diyor ki ben 18 yaşından ufak olduğunu bilmiyordum.

ayrıca olayın içinde uyuşturucu madde olayı var, dilim varmıyor ama fuhuş var.

adam canlı yayında rahat rahat konuşuyor. polisle bağlantısı var, valiyi tanıyorum falan diyor.

birileri ağzını yüzünü bir güzel patlatmış bunun, pek sağlam pabuca benzemiyor. çıkar kokusu birazdan.

kanım dondu resmen.
küçük kızları kandırıp ne amaçla kullanıyorlar kimbilir.

yayını denizli'den izleyen bazı kardeşlerim bu yayından sonra muhtemelen gerekeni yapacaklardır.

edit: an itibariyle canlı yayında kavga çıktı. kayıp kızın annesi, bu mor gözlü adama saldırdı.

edit-2: kayıp çocuk buket bulunmuş.

edit-3: bulunan kızın ifadesine göre evden kaçan kızı 1 ay boyunca zorla alıkoymuş ve darp etmiş bu şahıs.

edit-4: an itibariyle canlı yayında polislerimiz tarafından paketlenmiştir.
gözünü güzel morartmışlar yapanların ellerine sağlık diliyorum. umarım bacağını falan da kırarlar.
kesinlikle morluğun görüntüsünden belli ki gözünü kapıya çarpmış. kafasındaki sol bölgede görülen morluk ise başını yastığa çarpmış.
Oradaki kadın adama "Sen hiç birşeysin" diyor.
isterdim ki adam da ona "sen kimsin" desin.
Bu tür programların daha fazla objektif olması gerekiyor.
Esra Erol ve avanesi mahkeme değil, yargıç değil.
Adamın ne yaptığı henüz belli de değil. Her koşulda yaptığı doğru değil ama "suçlu" diye manipüle edilmesi de doğru değil.
sonuçta şunun sorulması da gerekmiyor mu? Bu kızın ailesi neden kanun kuvvetlerine değil de TV programlarına başvuruyor?
Esra Erol neden polise danışmıyor da kişisel yargılamada bulunuyor?
Bu adamın başına daha kötü bir şey gelirse ve suçsuz olduğu anlaşılırsa ne olur? Suçlu olsa dahi başına bir şey gelirse ne olacak?
Hukuk ülkesi olduğunu iddia eden bir ülkede suçlular hakkında hüküm bu şekilde mi verilecek artık...
Zaten ne kaybediyorsak bu yüzden kaybediyoruz. eğer kanunlar doğru bir şekilde uygulansa ya da doğru kanunlar çıkarılsa ne bu tip programlar olur ne de bu tip adamlar ortaya çıkabilir?
Sorunun kaynağını tabiri caizse odağımızı kaybederek bulabildiğimiz çözümler sadece münferit olabilir.
Twitter'da ülkücü olduğu iddia edilen şahıstır.
Bunu iyi dövememişler.