bugün

Emine senlikoglu'nun yanında onu beğenmeyen dudak büken suratını şekilden şekile sokan sacma tavırlarıyla komik olan kadın.

Kendini ne sanar nerede gorur bu kadın, bunu nasil bu hale getirmişler bilmem ama senlikoglu bunu donunda sallar farkında değil.
2 ayni kafadaki yazar oteki gundeme katilmis,2 farkli gorus olmasi acisindan basi acik baska bir yazar katilabilirdi.emine senlikoglunun yaninda konusmaya firsat bulamayan rokci turbanli.
Büyük düşünür ve fikir insanıdır kendisi(!).
allah affetsin de kendisi ile çok fena şeyaparız. öyle tahmin ediyorum tam bir saatli bomba kendisi. pandoranın kutusu hatta.
verse sürtmem bile.
Buna ne yazsam hakaret olur zor tutuyorum kendimi .
Birazdan turban meselesine girecek ortalik senlenecektir.
(bkz: Postmodern müslüman)

Hani rap yapsa şöyle bir dörtlük atardı herhâlde:

Türbanımı takarım, deri ceket de giyerim ye yo!
Şekil eldivenlerle duamı ederim yo!
SLksınız biliyo sunuz di mi .s.s yov!
Özgürüm özgürsün özgür ye yo!

Şaka bir yana elbette kişi, hayal ettiği tarzı dilediği gibi yaşama ve giyinme hakkına sahip. Lafım yok. Takıldım sadece. Ama ben söz ile şekil arasında bağ kuramayınca rahatsız oluyorum. Bu da benim özgürlüğüm...
Hoş, sözü de beni bağlamıyor ama...
Tükürerek konuşan kadın. Ayrıca bu kıyafetiyle din konuşmayıp başka seyler konuşsa kimse laf etmez ama böyle giyinip islam hakkında konuşunca la yörü diyesi geliyor insanın.
ideal eş modelidir.
Erkeklerin takibinde olan bayandır. herkes evli olup olmadığını araştırıyor da o size bakmaz erkekler.
Esra elönü ablamıza Başbakanlık yakışır.
iyi birisi olabilir o konuda bir fikir ayrılığım yok ama bu kadına güzel demek nedir be abicim.
karaktersiz, ucube bir tip. daha önce el kaidenin suriye kolu olan eli kanlı terör örgütü el nusraya cani diyenlere twitter`dan hakaret etmişti. içinin pisliği suratına vurmuş, rezil.
korkunçlu kadın.
Hamile değilim ama çocuğumu düşürecektim az daha. Tugce'nin yaninda daha bir cirkin cikmis.
Evlenmelik bayan modelidir.
cehennemin kadınlar bölümü sorumlusuna benziyor. ürkünç bir tip.
(bkz: korkunçlu karı)
çok sevdim ben bunu hep kullanıcam artık..
aslında göründüğü kadar çirkin olmayan kadın.

Evet bakınca çok korkunç görünüyor. Ama Sanki bunu bilerek yapıyor gibi.

yani gonca vuslaterinin çakma marjinallik sevdası gibi bi sevda var bu kadında.

yüzünü bi ıslak mendille silse, üslubunu insancıl yapsa ve başındaki bezi çıkarsa aslında bu kadar korkunç olmaz gibi geliyor.

bilemiyorum.
Başını örtmesi çok iyi oluyor gerçekten hic dikkat çekmiyor, kendisini ve namusunu harika koruyor.
leman dergisine sağlam geçirmiştir. Saksıya fesleğen gibi oturtmuştur.
http://www.haber7.com/yaz...alisan-elemanlar-araniyor
fethullahiler gitti, bunun gibi tarikat bacıları da gitmeli. bunlar da tehdit.
fetöcü terörist karı. sıra kendine geliyor. hoplada hopla. teröristlere af yok .
evli olmasa teklif ederdim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar