1. 1.
  esra elönü daha önce atatürk' e ettiği hakaretlerle tanınan gazeteci yazara halk tepkisini göstermiş '' atatürk düşmanı bu kadının fuarda ne işi var?'' diyerek fuara katılmasına engel olmuşlardır.
  bir ülkenin kurucu değerlerine hakaret ederseniz olacaklara katlanırsınız. halk artık bu ve bunun gibi kokuşmuş zihniyetlerden '' fabrika ayarlarına'' dönerek kurtulmalıdır:
  darısı diğer atatürk düşmanlarının başına:

  '' KOCAELi Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap Fuarı'nda cumartesi günü 'Arafta Sorular' isimli söyleşiye katılacak olan Esra Elönü'nün programı, gelen tepkiler üzerine iptal edildi.
  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin izmit Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenlediği 10. Kocaeli Kitap Fuarı'nda yazarlar okurlarıyla buluşurken, Esra Elönü de cumartesi günü 'Arafta Sorular' isimli söyleyişiye konuşmacı olarak katılacaktı. Esra Elönü'nün, Kocaeli Kitap Fuarı'na katılacak olması başta CHP'liler olmak üzere birçok kesim tepki gösterdi. Esra Elönü'nün, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili sözleri nedeniyle Kocaeli Kitap Fuarı'ndaki programının iptal edilmesi istendi.
  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, tepkiler üzerine Esra Elönü' nü fuara getiren yayınevi ile görüşerek, hassasiyeti iletti. Bunun üzerine Esra Elönü'nün programı iptal edildi.''

  https://www.kocaelikoz.co...da-ne-isi-var-h25268.html
  11 ... tierraylibertad
 2. 2.
  vitaminsiz.
  1 ... timur cengiz hulagu