bugün

instagramı mı nerden buldun.
ilgi budalası olanların instagramları da bulunur ev adresleri de demek istediğim yazar.

arkadaş deyince ben de 2 dk. lık araştırmayla buldum evet, yalnız takipçi sayısını 2.5k olarak gördüm ben. 1.9k da o takip ediyormuş, biraz sosyal medya bağımlısı gibi bir profil çiziyor.

yoncayı anlamadım ama, alfa romeo'su olabilir.
--spoiler--
yazdıklarım hukuken suç teşkil etmemesine rağmen hakkımda suç duyurusunda bulunacağı palavrasını sıkan zavallı yazar.
--spoiler--

galatasaray'a fetö iftirası atarak hakem milletvekili ve devlet erkanı ile ilgili önemli derece de suç barındıran iftiralar söylemen şahsıma da ilgi budalası demen, ayrıca çok sayıda yazarı tahrik edecek entryler girmen hukuken suç teşkil etmiyor öyle mi. hepsinin ss'ini aldım. görelim bakalım ediyor mu etmiyor mu. galatasaray'a iftiradan sağlam bir para cezası, devlet erkanına yaptığın iftiralarla da hukuken hapis cezası alacaksın. hodri meydan.
bu zatın o kadar fazla fake hesabı var ki hepsinden eksilemiş. yoksa bu entrynin bu kadar eksi alması imkansız.
(img:#2258311)
instagramini mi buldunuz.
--spoiler--
amerikaya gidip tatil yapmanın zenginlik belirtisi olmadığını düşünen yazar. hayatında kaç tane amerikaya giden insan görmüş merak ediyorum.
--spoiler--

yurt dışına çıkmak zenginlik belirtisi değildir. ancak ülkemiz öyle vahim bir duruma gelmiş ki yurt dışına çıkmak bile zenginlik sayılıyor. evet varlıklı bir ailenin kızıyım ama zenginlik; yurt dışına çıkmakla değil sizin yurt dışındaki yaşam kalitenize ve harcadığınız parayla doğru orantılıdır.
görsel
Galatasaray sevdalısıdır. Severiz.
zenginlik zaten göreceli bir kavram. bize göre zenginliktir.
güzel ayaklarmı. valla sizden korkulur instagramımı buluyorsunuz sürekli bir şeylerimi buluyorsunuz swh.
Kuşkusuz bir tane temiz iPhone 12 var, yurt dışı. Parmak izi çalışmıyor, ucuza bırakıyorum arkadaşlar.
bugün evde pinekliyorum.
görsel
aman efendim sözlüğümüze kimler gelmiş, hoş gelmiş, şenlendirdiniz şu garipleri, resminizi yollayarak.
aman efendim sözlüğümüze kimler gelmiş, hoş gelmiş, şenlendirdiniz şu garipleri, resminizi yollayarak.
"hayat sana güzel" demek istiyorum.
--spoiler--
"hayat sana güzel" demek istiyorum.
--spoiler--

neden ki
kalemi kuvvetli yazar...
(bkz: hayat sana güzel)
--spoiler--

hukukçu fenerbahçeliler derneği diye bir dernek var, senin gibileri sosyal medyadan avlayarak parasını alıyorlar.

--spoiler--

çoğu arkadaşım, hatta benim yetiiştirdiğim insanlar var aralarında. inan ki böyle şeylerle uğraşmıyorlar.
şizofreni olabilir.
Bu Kimin feykiyse çıksın ortaya.
adı esra olan birisidir yani.
--spoiler--
geldim.

erkekler hadi yine iyisiniz bu iyiliğimi unutmayın.
--spoiler--

iyi de o ben değilim ki. yılbaşı gecesini beraber geçirdiğim arkadaşım. arkadaşlar bu kadar salak olmayın.
ailesi varlıklı olan birinin viskiyi viski bardağıyla içmesini beklerdim açıkçası, su bardağıyla viski içmek de ne bileyim...

neresinden bakarsan bak tutarsızlık.

evet arkadaşlar, dediği gibi bu kadar salak olmayın, şuna inanmayın.

hahahahahahahaahahah
hoşgeldin abi