bugün

Esra Ceyhan, 17 yıllık eşi Barbaros Ceyhan'dan anlaşmalı olarak boşanması olayı.
Esra Ceyhan'ın dava dilekçesinde çiftin aralarında fikri ve ruhi uyuşmazlık bulunduğu ve ailenin birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesi ile anlaşmalı olarak evliliğin sonlanması istenmiş.

fikri ve ruhi uyuşmazlık esra ceyhan gibi bir empati tanrısı için bile geçerliymiş demek ki.
(bkz: buyrun sayın hocam)
esra ceyhanın programlarında eskiden olduğu gibi tekrar açılıp saçılacağına işarettir.
(bkz: esra ceyhan ın şarkıcı olması)
(bkz: 17 yıl sabreden bir koca)

(bkz: aydın doğan sabırtaşı ödülü)*
kimseyi ilgilendirmeyen bir durumdur. lakin 17 sene esra ceyhanla, vay anam vay. acidim adama simdi. zor tabi o psikopat programlar özel hayatada yansidiysa normal olan durumdur. gene de bizi ilgilendirmez.
(bkz: 17 yıl işenceye dayanabilen adam)
esranın artık ceyhan olmayacağının göstergesidir. esra ceyhan adı hafızalardan silinecektir. kızlık soyadının alakasız bir şey olması dileğimle.
yeni çocuğu olan bir bayan için ilginç sayılabilecek durumdur nitekim fakat daha kötüsü ise bir yapımcı ile birliteliğidir tabii ki. biliyoruz esra hanım sabah girip kilitlediğiniz odalardan akşam çıktığınızı malesef.

edit: yapımcılar iyidir.
esra ceyhan'ın kocası muhtemelen bir nevi survivor galibi edasıyla mahkemeden çıkacaktır. kendisine vermek için kız olmaya dahi gerek yoktur. zira katlandığı şey takdire şayandır.
esra ceyhan için hayırlı olan bir durumdur. çünkü bu hanımkızımızın son zamanlardaki dengesizlikleri evliliğinde yaşadığı sorunlardan kaynaklanmakta idi. kendisi daha önce "çocuğun dadısı evin hanımından güzel olmamalıdır" gibi saçmasapan cümleler kurarak, eşine olan güvensizliğini dile getirmişti. ilk zamanlarda bu kadın bu kadar saçmalamıyordu.
bir an evvel özüne dönmesini ya da hiç dönmemesini bekliyoruz efendim.
sanırım programın yaynıdan kalkmasıyla alakalı.artık örnek eş olmak zorunda olmadığından özgürlük bayrağını açmıştır.albüm yapacağı için bekarlık konseptinin daha çok iş yapacağını hesaplamış olsa gerek. ilk etapta çok sevinmiştim, kına almaya gidecektim tam... bak milleti kınadı, başına geldi, kocası verdi bileti eline! diyordum. sonra bir aydınlanma yaşadım; dedim ki bu hırslı dişi istemedikten sonra o koca ondan nah boşanabilir! kına yakmaktan vazgeçtim. ben ex eşin yerinde olsam bugün geri kalan hayatımın ilk günü der, Allah'ıma şükrederdim.
detaylı bilgi için:

http://www.hurriyet.com.t...ayfa/11837263.asp?gid=222

yazarın yorumu: 17 yıllık bir evliliğin erkeği nasıl yıprattığı haberdeki fotoğraftan anlaşılabilir. *
Tanımı tek kelime ile ölüm olan bu evliliğin bitmesi eylemi.
boşanırken hakimin sorduğu her soruya kafasını sallayarak ceveb vermiştir ya da dinlemiştir. o kafayı tut onun konuşamaz düşünemez bi daha öle bi yapıya sahip.
bu defa ciddi söylüyorum:

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
esra ceyhan' ın kocasını halk kahramanı yapacak olaydır.
boşadığı eşi, (enkaz) şimdi kim düzeltebilecek diye düşündüğüm olay.

(bkz: yar bana bir eğlence)
barbaros ceyhan adına sevindirici bir durum. "17 yıl kış uykusunda mıymış bu adam nasıl dayanmış" diye düşünüyor insan tabiki.
şimdi esra ceyhan ceyhan olarak mı kalacak, adına başlık açarken kızlık soyadını mı kullanacak merak konusu.
ee sabır sabır bi yere kadar üzüldüm mü? hayır... çıkmayan albümü dinleyebilen yalakalıktan ömrü çürüyen kadına sabreden 17 senelik kocayı tebrik eder mutluluklar dilerim ..eee terzi kendi söküğünü dikemezmiş kısmet napalım...
(bkz: memleket meselesi)
(bkz: zararın neresinden dönersen kardır) *
+esra hanım neden boşandınız?
-kayseri otobüsünde bana bi hal geldi.
+hayır olamaz bu o!
-alllaaaaaahhhh!
internette erotik şov yaparak para kazanan kadınlara tüh size diye tüküren kadının kocasından herhangi bir sebeple ayrılmış olmasıdır. tamam tasvip etmiyorsun da senin yaptıkların çok mu normal lütfen yani.