bugün

Açıldığım anda benimdir.

Bu yönüm hoşuna gidiyormuş ihihihi.
olayı yanlış anlamıştır. espri yapılacaksa bunu erkek yapar. kadın, başlı başına bir şaka olmalıdır.

anlamayanı sikiyorlar!!

ciddili.
zekasını sosyal hayatta başarılı bir şekilde kullanabiliyordur, zeki olup da bunu sosyal hayata, insan ilişkilerine yansıtamayan insanlar da var.

o yüzden iyi, hoş kızdır. baymaz, yormaz.

ayrıca adettendir; o kendini biliyor. .p
Zekidir dolayısıyla güzel değildir.
Bir de komik esprilerse bunlar tadından yenmez.
varmış lan. ben baya güldüm.

https://m.uludagsozluk.com/e/40090518/
Çok ilginç bir durum sanki.
Kendi hayatımda tanıdığım insanları BAZ alırsam -ki epey sayıda insan tanırım- kadınlar daha eğlenceli.

Erkeklerin de fazla sorgulamayışına hastayım mesela. Her cinsin kendine özgü genel özellikleri var elbette fakat espri yapma yeteneği bunlardan biri değil.
Zekâ sadece erkeklere bahsedilmiş bir lütuf değil çünkü.
Basligi okuduktan sonra, ölürken hayati gozlerinin onunden gecen birisi gibi, tanidigim es dost yerli yabanci butun kizlar zihnimden bir an geciverdi. Yeminle yok lan. Yok yani. Alayi kutuk. Sadece sen yapiyon onlar guluyo. Vay aq cok aci sekilde yuzume carpti suan bu gercek :(((
Zeki kız olabilir.
espirisine gülündükçe ağzı bozulan, buna karşılık soğuduğum model.
Yok ki. Soyları tükenmiş sanki, abi harbiden 1 tane bile görmedim..
hemcinslerinin örnek alması gereken kızdır. açık ve net.
cok nadirdirler ve benim sozluk erkeklerine onerimdir. tutup birakmayiniz. sirf vuruduruyor diye bi kizi secmeyin. vakit gelicek, sustugunuz yerde sizi tamamlayacak bi kiz isteyeceksiniz.
Eğlencenin doruklarına beraber ulaşabileceğiniz kızdır, sizi yarı yolda bırakmaz geri kalan yolu tamamlamanıza yardımcı olur.
Vardır hem de türktür hem de benimdir bu kişi.
yok yok, var böyleleri. ama çok değil kızlara espiri yaptıktan sonra %90'ına açıklama yapmak zorunda kalıyoruz. beyler o bahsi geçen %10'luk kısımdan birini bulursanız, sakın aşık falan olmayın. kaybedilemeyecek kadar değerlidirler.

(bkz: benim gözümde)
Kültürlü ve eglenceli kızdır. Yani kezban degildir.
Vardır ama Türk değildir.
ingiliz ya da amerikalı kızdır.
çok azdır varsa bile bir yerde okumuştur. onlarda espri anlayışı alay etmekten ibarettir.
Imrendigim kizdir, insallah bi gun bende yaparim..
Icime dert oluyo be sozluk.
Espri yapabilen kız, kız arkadaşlarıyla kendi aralarında gırgır şamata yapıp aynı zamanda bir erkekle futbol muhabbeti kurabilecek kadar çok yönlüdür. Sevgilisi de olur yakın arkadaşları da. Böyle bir karakter herkesin hayatında olmalıdır. Hayatınıza neşe ve enerji katar.
çok nadir bulunur. soyları tükenmek üzeredir.
Bence o espri yapamıyordur bizim kamiller kıza yürümek için her anlamsız söylediğin esprili birşeymis gibi gösteriyorlardir. sonra bu sikik Türk kızının niye götü kalkık diyip duralım hep bu kamiller yüzünden.
Olgundur,kendiyle barışıktır,iyi gözlemcidir,akıllıdır,tatlıdır,keyif insanıdır.