bugün

Esmerlerin dünya çapında beğenilmesi sarışınları ve kumrallarida(ten rengi kesin beyaz yani açık tenli, gözleri ve saçları koyu yada siyah olan kimse) kimsenin siklememesi.
görsel
görsel
Dostlarım bu beyan doğrudur tecrubeyle sabittir sarışın bir yakışıklı söyleyin sözümü geri alıyım tartışmaya açığım klavyemde noktali harf yazilmiyo ve biraz aceleciyim hızlı yazarken saçma sapan cümleler oluşup olabilir kusura bakmayın ama bu sözlükte esmerler fena lekelenmeye çalışılmış beni eksileyen sarışın sıradan kel göbekli kısa boylu insanlara diyorum ki kafaniza takmayın herşeyin estetiği var.
Valla şimdiye kadar gördüğüm en yakışıklı erkekler ya açık kumral ya da sarışındı.
Doğru bir önermedir.
Dostum şuana kadar görduklerin bizi bağlamaz sen bana 1 tane sarışın yada kumral yakışıklı göster bende bu basligi kapatiyim nedense şuana kadar gördüğüm soğuk ırk ın caliskan guzel kadınları esmer sevmistir peki güzel bir kadininmi begenmesi önemli çirkin bir kadininmi benim gördügüm butun kezbanlar cirkin kizlar sarisin ve justin bieber seven insanlardi herşey tesadüf olamaz demekki kimin neyi sevdiğide belli bide artık eksilemeyin ne kadar sarışın kumral türk sözlükte var yani bu da trnin geneli sarışın kumral oluyo nokta.
O ne be öyle çingene gibi.
Çingene dedi la jdndjdjdj sen harbi salaksın yapılı omuz demiş bide bizde biliriz 10 tane e postayla birilerini eksilemeyi ama yani o kadar düşüksünüz ki i tehlikeli maceralara giriyosunuz yesil gözlusun yani çöpsün kara kuru diyo bide ajjsjsk lan olum hayatinda yüzüne gözüne bakmayacak kadinlar benimle çıktı sende burdan kara kuru çingene de. esmerlik erkeği vahşi erkeksi sert yapar sende kumral teninle karı gibi dolaş gözlerde zaten kârı gibi yeşil gözlu(aynı mavi gözlüler gibi tipsiz karı gibi olurlar) 2.5 sene önce 3 tane rus çıktı esmer uzun boylu zayif erkekleri seksi buluyolarmis yani beni seksi buluyolar sende burdan milleti lekele bir kere rus slav kadınları dünyanın en ahlaklı en çalışkan en güzel en sevmesini bilen toplum esmerlere ilgi göstermeleride gayet güzel bir durum o kara kuru dediğin adamlara bile bakıyorlar rusyada kaslı vücudun önemi yok bizzat binlerce rusun bulunduğu plajda onlara zayıfmı kaslimı seviyosunuz diye sordum onlarda bana zayif dedi sende git yapılı vücudunu zevksiz cirkin kezbanlara göster zaten ederinde onlar.
Dostum evet turkiyede yaşıyorum yani ortadoğu ülkesinde yaşıyorum ama turkiyede benim ilçemde hiç kimse öyle esmer değil etrafındakiler ya sarışın yada kumral yani sıcak bir ülkede yaşıyoruz diye herkesi esmer sanmaniz sacmaliginida hicbir zaman anlayamayacağım trnin geneli kumral(kesin beyaz tenli gözleride siyah veya koyu olan kimse) ve sarışın etrafında çok az esmer var bizim ülke esmer şehri felan değil esmerlik kıymetli ve değerli o yüzden esmer favorimdir son sözümde esmer derken cildi parlak köyü tenli erkeklere yakışıklı dedim herkes alınmasın saçı sakalına karışmış yada yılanmamaktan siyahlasmis insanlardan bahsetmedim zaten bunlar esmer değil zenci.
yakışıklı değil de daha fazla erkeksi olduğumuz için çekici geliyoruz bence.
(bkz: kürt lütfen)
güncel Önemli Başlıklar