1. 1.
  Esmerlerin dünya çapında beğenilmesi sarışınları ve kumrallarida(ten rengi kesin beyaz yani açık tenli, gözleri ve saçları koyu yada siyah olan kimse) kimsenin siklememesi.
  4 -13 ... yamaz2
 2. 2.
  esmerlerin yakisikli olmasi
  esmerlerin yakisikli olmasi
  3 -5 ... alpertunna
 3. 3.
  Dostlarım bu beyan doğrudur tecrubeyle sabittir sarışın bir yakışıklı söyleyin sözümü geri alıyım tartışmaya açığım klavyemde noktali harf yazilmiyo ve biraz aceleciyim hızlı yazarken saçma sapan cümleler oluşup olabilir kusura bakmayın ama bu sözlükte esmerler fena lekelenmeye çalışılmış beni eksileyen sarışın sıradan kel göbekli kısa boylu insanlara diyorum ki kafaniza takmayın herşeyin estetiği var.
  -2 ... yamaz2
 4. 4.
  Valla şimdiye kadar gördüğüm en yakışıklı erkekler ya açık kumral ya da sarışındı.
  3 ... jalehan
 5. 5.
  Doğru bir önermedir.
  1 -1 ... uzunkartal
 6. 6.
  Dostum şuana kadar görduklerin bizi bağlamaz sen bana 1 tane sarışın yada kumral yakışıklı göster bende bu basligi kapatiyim nedense şuana kadar gördüğüm soğuk ırk ın caliskan guzel kadınları esmer sevmistir peki güzel bir kadininmi begenmesi önemli çirkin bir kadininmi benim gördügüm butun kezbanlar cirkin kizlar sarisin ve justin bieber seven insanlardi herşey tesadüf olamaz demekki kimin neyi sevdiğide belli bide artık eksilemeyin ne kadar sarışın kumral türk sözlükte var yani bu da trnin geneli sarışın kumral oluyo nokta.
  ... yamaz2
 7. 7.
  Yakışıklılık önemli ancak bakir, temiz kadına değer veren bir erkek olmak daha önemli.
  1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 8. 8.
  Kumral saçli ela gozlu hafif sakalli 1.88 boyundaki erkeklerden hiç gormeyen bir klavyenin beyanı.
  ... sqilacci74
 9. 9.
  Bir esmer hüsnükuruntuSu.
  5 -1 ... bellamoon
 10. 10.
  O ne be öyle çingene gibi, kara kuru. Ben varım işte olmaz mı? Kumral, yeşil göz, kirli sakal, yapılı omuzlar ve kollar.
  1 ... turin