1. 1.
    Yani dogru bir kavramdir boyle bir sey olmasa solaryumun cikacagini dusunmezdik kabul edelim.
    4 ... grungeseven
  2. 2.
    Herkesçe aynı olmasa da genel anlamda doğru kabul edilebilecek söylem. Yaz - kış beyaz kalmak korkunç.
    5 -1 ... acik mert korkusuz
  3. 3.
    Kadınları açısından kendimce dogru ifade. Daha sıkı olmalarını kiskanmaktayim.
    1 ... emma bovary
  4. 4.
    Tesellidir.

Evet canım taş gibi bembeyaz kızlar erkekler varken koyuluktan ağzı yüzü görünmeyen koyu dudaklı esmerleri kıskanıyoruz.
    6 -8 ... pudra dantelli krem kurdele
  5. 5.
    doğru bir önermedir. ne demişler sarışının adı, esmerin tadı.
    1 -1 ... bakhele
  6. 6.
    esmerlerin kabullenemediği önermedir çoğu esmere göre doğru değildir çğu esmer beyaz olmak ister.
    1 ... lacivert agac
  7. 7.
    esmer tesellisi. ben tenim yanmasın diye yazın güneşten kaçıyorum ne esmerliği. esmerlik herkesin çok kolay ulaşabileceği bir şeydir. bakın divan edebiyatına hep ak gerdanlı kadınlardan bahsedilir*
    3 -3 ... pembeojelihatun
  8. 8.
    Kıskanılcak bır yanları yoktur. Solaryuma gırme nedenlerı yazın o guneste yanmamak ıcın gırerler gırenler. Esmer olmak kolay bır sey zaten ama beyaz ten oyle degıl olmazsın beyeaz tenlı.
    2 -3 ... dusler sokaginda gece vakti
  9. 9.
    "evet canım taş gibi bembeyaz kızlar erkekler varken koyuluktan ağzı yüzü görünmeyen koyu dudaklı esmerleri kıskanıyoruz."

Esmer diyince aklınıza neden kapkara geliyor anlamak güç. Bronz da olabilir. Zaten bunu azcık açık tenli olup da kendini bembeyaz sanan tiplerin soylemesi çok Komik. Ben esmerim, kapkara değilim güzel bir ten rengim olduğuna inanıyorum ancak kıskanıldığımı düşünmüyorum. Aynı sekilde açık tene ve sarı saça da asla özenmiyorum. Insan kendisiyle barışık olmalı.
    5 ... hobiolarakyaparsin
  10. 10.
    birbirine bok atmak için söylenmiş yazar söylemi. saçlarını sarıya boyayan binler olduğuna göre demek ki sarışınlar da kıskanılıyor. bu örnekler zincirini böyle uzatabiliriz.
    4 -1 ... mervelerde kalan kiz