bugün

Yani dogru bir kavramdir boyle bir sey olmasa solaryumun cikacagini dusunmezdik kabul edelim.
Herkesçe aynı olmasa da genel anlamda doğru kabul edilebilecek söylem. Yaz - kış beyaz kalmak korkunç.
Kadınları açısından kendimce dogru ifade. Daha sıkı olmalarını kiskanmaktayim.
Tesellidir.

Evet canım taş gibi bembeyaz kızlar erkekler varken koyuluktan ağzı yüzü görünmeyen koyu dudaklı esmerleri kıskanıyoruz.
doğru bir önermedir. ne demişler sarışının adı, esmerin tadı.
esmerlerin kabullenemediği önermedir çoğu esmere göre doğru değildir çğu esmer beyaz olmak ister.
esmer tesellisi. ben tenim yanmasın diye yazın güneşten kaçıyorum ne esmerliği. esmerlik herkesin çok kolay ulaşabileceği bir şeydir. bakın divan edebiyatına hep ak gerdanlı kadınlardan bahsedilir*
Kıskanılcak bır yanları yoktur. Solaryuma gırme nedenlerı yazın o guneste yanmamak ıcın gırerler gırenler. Esmer olmak kolay bır sey zaten ama beyaz ten oyle degıl olmazsın beyeaz tenlı.
"evet canım taş gibi bembeyaz kızlar erkekler varken koyuluktan ağzı yüzü görünmeyen koyu dudaklı esmerleri kıskanıyoruz."

Esmer diyince aklınıza neden kapkara geliyor anlamak güç. Bronz da olabilir. Zaten bunu azcık açık tenli olup da kendini bembeyaz sanan tiplerin soylemesi çok Komik. Ben esmerim, kapkara değilim güzel bir ten rengim olduğuna inanıyorum ancak kıskanıldığımı düşünmüyorum. Aynı sekilde açık tene ve sarı saça da asla özenmiyorum. Insan kendisiyle barışık olmalı.
birbirine bok atmak için söylenmiş yazar söylemi. saçlarını sarıya boyayan binler olduğuna göre demek ki sarışınlar da kıskanılıyor. bu örnekler zincirini böyle uzatabiliriz.
doğrudur. Hele sarışın erkekler esmer erkekleri çok kıskanır. Nedense esmer olunca daha erkeksi ve güçlü bir izlenim veriyor kızlara.
esmer güneşlenince çikolata gibi olur. sarışın ise amele kırmızısına döner ve en büyük cimbom diye dolaşmaya başlar.
Poposunda bile kil cikan guruhun kiskanildigini zannetmesidir. Ha gunes vurunca gorunmez olmayi sevmiyorum, her yazin bronz olmayi deneyip istakoza donerim ama kicimda basimda killa ugrasacagima boyle kalmayi tercih ederim.
Degisken bir gercektir.Esmerler kıskanılırmı bilmem ama terleri daha agır ve baskın kokar. Benim tespitim böyle. Beyaz kadın candır. Lokumdur. (bkz: esmerler cıkısta sıkıstırdı)
Evvelen esmer demek saçı koyu demek, esmer olmayan demek saçı sarı olan demek değildir, önce bunda bir anlaşalım, ten rengidir daha çok kast edilen. Yahut kast edilmesi gerekilen. Gerçi oradan da birösolartum denmiş ama, kafa karışmış demek, Kasıt ne apla, yoksa al boya o kafanı bakalım beyaz kadın olacak mısın.

Kara yağızlar toplanmış birbirini pohpohlar, solaryumda veya denizde yanmak esmerliğe özenmek değildir kuzum.

O kara teninden ne kadar nefret ettiğini bilmiyoruz sanki, azıcık akça pakça olsaydım demiyorsun yani sanki... Bıyık da olur sende aman aman.

Beyaz ten, beyaz kadın, beyaz adam. Miss gibi. Kaymak gibi. Süt gibi. Temiz.
bende kafa karışıklığı yaratan durumdur. ben muhabbet açıldığında esmer tercih ederim diyorum. fakat söylemek istediğim siyah saçlı beyaz teni olan. yukarıda bahsedilen çingene tarzı değil. ikisi de mi esmerdir ey ululular.
ne yani kumral yada sarışınlar kıskanılmıyormu ? diye sordurur .
alakası yoktur. esmerler iyidir hoştur favoridir ama kıskanılmaz. beyaz tenli olmak her zaman daha güzeldir. bir kere temiz ve masum bir görünüş oluşur.
alakası olmayandır. adana'da metrekareye 48 tane esmer düşer neredeyse. nadir bir şey değil ki bu esmerler.
yalan yalan yalan.
yanlış. slav kızlar beğenmediği beyaz totoş gibi çocukları bana yollayabilir. maksat ziyan olmasın hehe*
Kişisine göre değişen durumdur. Yüzü çok ya da sivilcelerle dolu bir beyaz tenli esmer tenliyi kıskanır çünkü esmerlerin yüzü Genel Olarak daha temizdir. Fakat kapkara kıllı tüylü bir esmer de Süt gibi bir beyaz tenliyi kıskanır. Olur böyle şeyler.
Kıskananlar çatlasın.
Hayatımda bir kez olsun yaşamadığım şeydir.

Beyaz olduğum için her gün sukrediyorum .

(bkz: beyazların kıskanıldığı gerçeği)
doğru olmadığını düşündüğüm önermedir. istisnalar illa ki vardır lakin..