1. 1.
    O KAVRUK TEN, BENiM BEYAZ ELLERiMiN YANINDA DURAN O ESMER ELLER.
    anlayamazsınız .
    2 -5 ... sososo
  2. 2.
    kara kuru kavruk oluyolar zaten haklısın ne sikimi buluyolar bilmiyorum
    sarışın renkli gözlü dalyan gibi adamlar varken
    alla alla ya.
    1 -3 ... minotavros
  3. 3.
    Yapmayın kızlar,biz şirin çocukları üzüyorsunuz.Sizde de güzel beyaz ciltler var bırakın o kekoları gelin para bizde.(Kadınlar artık paraya da yaklaşmıyor,denendi,onaylandı)
    1 ... ergen olamayan ergen
  4. 4.
    esmer erkekleri seven kızları anlayamamak
    1 -2 ... ouroboros i
  5. 5.
    her esmerin kavruk tenli olmadığı ayrıntısı yine unutulmuş.

ya şu krizi artık bi' çözelim arkaaşlar ya.

tanımı da şöyle bırakıyorum:

eğer kasıt aynı zamanda kavruk ten ise risk alan hatundur.

er kişi ya çingene ya efsane çıkacaktır.
    1 ... planimdabuyoktu
  6. 6.
    .benim anlamadığım olaydır. esmer erkek ne ya? yakışıklı dediğin beyaz tenli olur, sarı saçlı olur, gözler renkli olur.

bence bizim kadınlarımız çıtayı bilerek düşük tutuyor. esmer diyor çünkü genelimiz esmeriz. beyaz dese mücadele kızışacak. bilemedim.

bir esmer erkek beyanıdır
    2 ... dehumanized
  7. 7.
    Dünya genelindeki erkeklerin zaten %80'i esmer. Esmer erkek her yerde bulunabilir. Bu yüzden birçok kızın tercihidir. Ayrıca esmer kara kaşlı kara gözlü ve hafif kaslı erkekler kızlar için her zaman daha çekici gelir. Test edildi ve onaylandı.
    1 ... fenerliyazar
  8. 8.
    Beyaz tenli, renkli çekik gözlü ve minyon erkekler ile büyüdüm. Renkli gözü olmayanın yine gözler çekik. Koyu renk saçlar. Şekilli güzel çene. Kısa kaşlar. Seyrek sakallar.

Bizim ailenin kadınları o yüzden hep yamuk yumuk esmer erkekler ile evlenir. At hırsızı gibi olan aşırı yakışıklı bulunur. Sakaldan yüzü gözükmeyen, kalın kaşlı adam bulana aferin denir. Yani ne kadar esmer ve kıllı o kadar yakışıklı olmak demek. Çünkü alışkın olduğumuz gibi değiller. Çok daha sağlıklı geliyor kadınlara. Abin, kuzenin ya da komşu çocuğu gibi değil, bildiğin yabancı bir insan. Genetik olarak şanslı sayıyoruz.

O nedenle ben anlaşılır buluyor ve çok hak veriyorum. Esmer iyidir.
    2 -3 ... parmak maymun civcivi
  9. 9.
    neyimizi seviyorsunuz bizim biraz anlatsanıza?
    2 -1 ... anto
  10. 10.
    Ben anlıyorum ve bu begenilerini sonuna kadar destekliyorum.
    Asıl bu kara kaslı kara gozlu yagız delikanlılar varken bebe gibi sarısın beyaz tenli olanları begenenleri anlamıyorum.
    4 ... pinkylips