bugün

(bkz: esmer erkeklerin cok sikici olmasi)
sarı saçları olan erkekleri bağlamayan iticiliktir.
Insanlari ten rengine göre siniflandirarak fasistlik yapan yazarin söyledigi gereksiz seydir. kisisel zaaflar bir insanin iticilik seviyesini belirtmez. (bkz: fuck the police)
bir esmer erkek olarak beni üzüntüden ecdadımı siken, muhtemeldir ki artık uyutmayacak, ruh sağlığımı bozacak akıl dolu önermedir.

not:yazdım yazdım da vallahi eksi vermedim. o kadar acılar içindeyim.
Doğru önerme. Çirkiniz.
boş beyinlilere göre olan iticilik. her renkten güzel ve çirkin insanlar çıkar. insanın iyi veya kötü özelliklerine bakmadan renk ile yargılayanlar ise en itici tiplerdir.

troll besledik ama neyse.
çok esmerse ve kıl yumağı gibiyse cidden iticidir, daha temiz yüzlü adamlar tercih sebebidir. Lakin böyle gür ve tarz bir bıyığı olan burnu, kaşı, gözü düzgün esmer adamın da çekiciliği kimsede yoktur.
esmer erkeklerin yüzde seksenin kürt olması ihtimali ile doğru bir önermedir.
kadınlardaki abazalığın yan etkilerinden biridir . Evet esmerim .
kimine göre aksine italyan görünümlü ispanyol çekiciliğidir.
'esmer erkek candır' diye diye ülke el-kaide'ye döndü amına koyim. tabi itici olur.

edit: 1.88 boy, esmer, kirli sakalım var. tşk.
Olsa olsa esmer erkek çekiciliğidir o.
sarışın erkek itici olur.
bizzat sarışın olarak, bir kız arkadaşımın söylediği bir lafı hatırlarım hala:

"çirkin erkek yoktur, az para vardır."

nokta.
kültürlü ise hiç de itici olamaz.
aksini iddia eder hatta örneklerle de ispatlarım. esmer erkek itici değil çekicidir. sarışın erkek iticidir genelde.
tabi bunlar genelleme. ikisi de görüş, bakış, zevk meselesi.
(bkz: bu başlığı açan kız evde kaldı) veya (bkz: bu başlığı açan adam ibne oldu) kesin, net.
kezban iticiliği yanında esamesi okunmayacak iticilik.
Sacma sapan bir tespittir.
kişiden kişiye değişir, bazısı çok iyi kaldırırken bazısı itici olabiliyor gerçekten. iyi de zaten her insan tipinde böyle bir durum var.
aslında anlaşılmamış başka bir yazarın haykırışıdır bu başlık. içten içe dış görünüşle insanların beğenilip veya reddedilmesinin ne kadar sığ ve yüzeysel olduğunun bilinçaltı mesajını vermek istemiştir. "esmer erkeklerin kokması" cümlesini istemeden ama sadece dikkat çekici unsur olarak kullanıp bir üst mesaj olan " dış görünüşle yargı oluşturan yüzeysel zihniyet, aynı şekilde yüzeysel bir hayat yaşar" tezine olan desteği görmek istemiştir.
(bkz: murat boz)
(bkz: enrique iglesias)
çürütülesi söylentidir.
bu fotolardakilere bakmadılarsa önerme doğru olabilir.dışarıda daha çok var ama fotoları yok maalesef.

http://www.google.com.tr/...=14&tx=109&ty=114

görsel

http://www.hayatnotu.com/...13/02/erkekavatarlari.jpg
bu fotodaki kişiyi, gören kişi doğru önerme sunmuştur. diyecek söz yok.
http://img14.imageshack.us/img14/7357/kll3ur.jpg
her sarışın erkeğin yakışıklı olmadığı gibi, her esmer erkeğin de çirkin olmadığı gerçeğinden dolayı doğru bulmadığım yaklaşımdır.
Esmer erkekler çirkindir , hiç sevmem diyen kızların da Burak Özçivit' i görünce ağızlarının sulandığı da bir gerçektir. Yalanınız batsın sizin.