bugün

tarih 20.05.2007 - 14:00
yer Sağlık Pide ve Varuna Gezgin Cafe

(Katılıma göre buluşma yeri değişebilir.
Şehir dışından gelecek arkadaşları karşılayıp uğurlama şirkettendir, hehehe. )

Finaller öncesi eğlenelim dedik, 2 kişiyi(acelya ve sober) de gaza getirmek suretiyle, sizlerin de katılımıyla bu kadroyu arttırıp coşmak niyetindeyiz.
Sözün kısası 20 Mayıs Pazar günü , saat 14.00da Adalar Migros'un önünde Eskişehir Genciz Zirveciyiz zirvesinde buluşmak dileğiyle...
tecrubesiz bir organizatorun sırtlamıs oldugu zirvedir. * lakin sorun degildir. bir kac gune her bir şey netleşir. * * yakınımızda yapılan bir zirvedir. dostlar cagirdi , gitmek icabeder. ama ya kısmet diyelim. pazar gele hoş gele dedigim zirvedir.
migros'un önünde, sağlık pide'nin üst katında, varuna'da yan masada kendime gazete okuyormuş izlenimi verip uzaktan takip edeceğim zirve. gizemli yazar nasıl olurmuş görün bakalım.

belki 'sözlükçü bunlaaar' diye bağırıp kaçarım, belli olmaz.
arkadaşlar cuma gününe kadar katılımcıların isimlerini bildirmeleri önemle rica olunur. * *
saat itibariyle çok sakat olan bir zirvedir. "biraz daha geç vakitte olsa da biz de ilk siftahımızı yapsaydık" dediğimiz zirvedir. ancak ben o sıralarda "ıch will deutsch sprechen und ich muss arbeiten" diyerek almanca kursuma katılmak zorunda kalacağım.
bir hafta sonra olsaydı da ben de katılsaydım keske dediğim zirvedir.*
katılmaktan onur duyacağım zirvedir.
keşke palmiyede* olsa dediğim zirvedir.
büyük ihtimalle katılamayacagım zirvedir...* *
kısmetse eskişehir'i sarsacak zirvedir. * *
şehir dışında olacağım için -maalesef ki- katılamayacağım zirvedir.

yenilsin, içinsin, hesap sorulmasın.
şimdilik katılım listemiz şöyledir. (umarım unutmamışımdır kimseyi * )

woodstockg
acelya
sober
kafkaesque
melankolik
devrim
matilda
whitewind
altf4
romolo
mea culpa

gelip gelmeyecekleri büyük ihtimalle son anda belli olacak yazarlarımız da *

nikim yok benim
invincible
ganj nehri kutsal abdest suyu
nickimicinotuzharfgerekiyormus

katılım için hala beklemekteyiz arkadaşlar, şimdiden görüşmek üzere...
büyük ihtimalle katılacağım zirvedir.
yarın saat 16.00 a kadar katılımcıların isimlerin bildirmeleri müdüriyetimiz tarafından rica olunur. *
şu andaki katılım listemiz de şudur efendim:
woodstockg
acelya
sober
kafkaesque
melankolik
devrim
matilda
whitewind
altf4
romolo
mea culpa
pilar ternera
cranium
şekersiz çay

Ayrıca şehir dışından gelecek arkadaşlar da neyle ve saat kaça geleceklerini bildirirlerse karşılama komitesi hazır olacaktır. *
Şimdiden görüşmek üzere...
eskisehir'deki kararsız hava durumu nedeni ile beni de kararsızlıga iten zirve.
Son ve kesin durumu bildirmekteyim arkadaşlar; yukarıdaki katılım listesi bana en son bildirilen kişilerden oluşmuştur.
Heyecan yapmaya gerek yoktur, milli maça çıkmıyoruzdur. *
Havanın kararsızlığı bizi bağlamaz. *
Hangi şartlarda olursa olsun genciz zirveciyiz ekibi zirveyi boş bırakmaz! *

Arkadaşlar durum şudur; saat 14.00 de Adalar Migros Önünde buluşuyoruz.Saat 14.30 da Sağlık Pide'ye geçiyoruz, tıkınıyoruz. Sonra da 16.00 da Varuna Gezgin Cafeye geçip, içecekler eşliğinde muhabbet ediyoruz.
Yetişemeyen arkadaşların bu güzergah çerçevesinde bir yerlerde bizi bulması da mümkündür.
Şimdiden görüşmek üzere, yarına kadar kendinize iyi bakın der organizatör. *
eskişehir'li gençlerin gidesi zirvedir...gidin alın çayınız, yağmurda var ohh..vurun dedikodunun gözüne..ayrıca melankolik hocanızdan feyiz kapınız..*
sadik 2 dost 1 hayat 1 olum ile birlikte katılmayı düşündüğümüz zirvedir...
organizator arkadaslarımın bir fotograf makinesi getirmesini önemle rica ettigim zirvedir. en sivilceli halimle bunu rica ediyorumdur. yarın goruselim , eglenelim.

dip not: romolo ile dağıtacagımız zirvedir.
organizatör olaraktan * gelen herkese çok teşekkür ettiğim olaydır, hepinizle tanıştığıma çok memnun oldum, korkmayıp ya da çekinmeyip yanımızda olduğunuz için de tekrar teşekkür etmekteyim.
gelenlerin eğlendiği, sağlık pidede tıkındığı, varuna gezginde muhabbetin doruğuna ulaştığı bir zirve olmuştur. *
resimler de zirvebox'a eklenmiştir bakınız, baktırınız. *
20 mayısta eskişehirdeydim, nasıl haberim olmadı dediğim zirvedir.