bugün

sevgilisiyle boy boy fotoğraflarını görüyorum instagram'da. Gayet mutlu gözüküyorlar karşıdan. inşallah hep iyi, mutlu olurlar. Allah daim etsin ilişkilerini. eski sonuçta... eskide kaldı. (bkz: maşallah diyeyim de nazar değmesin)
(bkz: sıla)
eskiden aşık olduğum, şimdi de aşık olduğum ve ölene kadar aşık olmaya devam edeceğim kişidir.

insan bir kez aşık olur ve aşık ölür.
Dün tesadüfen karşılaştık. Neredeyse hiç heyecanlanmadım. Şükürler olsun. Serseri serbest stil herkese aşık olabilirim artık. işte bu be. Özüme dönüyorum.
--spoiler--
serseri serbest stil herkese aşık olabilirim
--spoiler--

aklınızı başınıza alınız.
Dün beni ziyarete geldi. Platoniktim ama o da biliyordu. Ne sıcak ne soğuk bir iletişimimiz vardı. Arada bir uğrar çayımı lahvemi içer iki dk sohbet ederdik giderdi. Neyse dün yine geldi. Hiçbir şey kalmamış içimde. Bir kaza kurşunuyla vuruldum. Olmaz bir aşktı bizimkisi daha doğrusu benimkisi. Dedim yaksam gemileri, nolursa olsun açılsam?... De ki kız kabul etti, ki edebilirdi flörtöz bir kızdı. Dedim ben bu kızla aşık atabilir miyim? Atamam. O halde neden kendimi küçük düşüreyim? Delikanlı gibü sevdamı kalbime gömer devam ederdim. Öyle de yaptım. Tam 4 yıl sürdü. Neleer geldi neler geçti. Unutmuşum sonunda xd. Hem geç oldu hem güç oldu aq. 4 yıl insan ömründe çok uzun bir süre. Aşk zaten gençliğin belası. Neyse vurulmadık demeyiz artık.
(bkz: kalbime gömerim o zaman)
çok yıllar geçti. her gördüğümde " iyi ki bunu almamışım " diye aklımdan geçiyor. onlar da benim için öyle diyorlar zaar !..
Arada bir o tutkulu ilişkiyi ozlesem de acısıyla tatlısıyla hatırlayınca tebessüm etsem de iyi ki kurtulmusum diyorum hakkında.
Tamam ben de suçsuz değildim ama beni hiç olmadığım bir insana dönüştürdü o ilişkide. Bunu fark edip Defalarca ayrılmak istedim salya sümük yine kendini affettirdi. Sonra o aldattı.
O kişi bana bir miras bıraktı. Artık karşı cinse cinsel çekim dışında hiçbir şey hissedemez oldum. Ne bir hoslanti ne başka bir şey.