bugün

bir adet soru. sadece tanışma ve sohbetten bahsedilecek bir içme daveti.
sen de mi knk ya.
şarap ne dayı fakir misin. eved.
şarap ne lan duygusal top gibi. doğru düzgün rakıya götür kızı bari.
old quiet sleeper ın içine kan tutan kasap kaçmış.
reddedilecek olsa da cevabı beklenen soru. en azından yanıt verme nezaketi bekliyorum. evet.
bi de bana.... şaka şaka rakı sevmem ben arkadaşlar belki de düzgünce oturup içmediğimdendir tadımladım beğenmedim üzgünüm.

sözlük gerçekten iyi bir ortam olsaydı bir akşamüstü buluşması yapar topluca içer eğlenirdik ama şartlar malum işte. teşekkür ederim canım sana afiyet olsun...
yıllardır reddedildiğim için cevabı sadece üzecek olan soru. 35 yaş üstü, göbekli, sıkıcı ve yalnız kalmaya devam edelim. neyse izleyecek çok dizi ve kafayı bulacak çok alkol var.
burada hemcinsin dururken utanmadan karşı cinsine mi teklif ediyorsun bunu?

açık adres ver, makamımı karşı cinse kaptıramam.
eşcinsellerin ilgilenmemesi gereken teklif durumu. sadece kadınlara romantik ve cinsel ilgi duyuyorum. teşekkür ederim.
oğlum ne ne tür bi losersın lan demek istediğim başlık. bu kadar düşmüş olamazsın diyeceğimde, gözümle görüyor inanmakta zorluk çekiyorum.sen yine milleti donuza ekle bence hatta eklediklerini çıkar tekrar ekle ve hatta önce benden başla....

gözlerim görmeyeydi lan bunları, ulan ebbır !!!
merak edilendir, yazın beyaz şarap güzel olabilir.
görsel
Libidonu biraz kontrol et oğlum. Rahat mısın sen?

işte ben insanı böyle namusumla döverim.
Kızı rahat bırakalım beyler, hiçbirimizle iletişim kurmak istemediğini kibarca belirtti. Rahatsız etmeyelim daha fazla.
Dolayısıyla Gereksiz ve yersiz bir sorudur. ilk ben yönelttiğim için tekrardan özür dilerim.

Edit: eksileriniz fikrimi değiştirmiyor.
teklif özünde kötü değil.
ama bir adabı vardır lan. bele davaro gibi teklif edince de zılgıtı yemişsiniz haliyle.

biraz unutsun, üstünden zaman geçsin tekrar deneyiniz.
güncel Önemli Başlıklar