bugün

Kamburdan hallice bir halde kara kara düşündüğüm durum. canım sıkıldı, nickaltıma bakıyorum "acaba eski arkadaşlar nerde lan iki lafın belini kıralım" diye. bir baktım; teki 2 yıl, teki 3 yıl. bazısı 9 ay bazısı 1.5 yıl. en yakını 29 gün önce yazı yazmış sanırım. çok ilginç. ve hepsinin de karması yaklaşık 300 üstü falan.
bunu dememin sebebi aşağılamak değil; trol olmayan insanlar bunlar. yani, iki bilgi bir t*aşak yazan insanlar. güzel insanlar.
şimdilerde her şey değişiyor, çağa ayak uyduruyoruz vesselam. kafamda deli sorularla sizlere sığınıyorum sayın yazarlar,
nerde bu insanlar?
peşin edit: "anancı"lar gelmesin. * *
şahsen beni derinden yaralayan durumdur. Sanki ölmüşler gibi hissediyorum .
evlenmiştir kesin, uzaktan bakıyordur.
moderasyona dolayısıyla sözlüğe küsmüş olanları mutlaka vardır.
yazılarının dikkate alınmamasından ötürü ara verenleri keza öyle.
ahlaki değerleri baskın, küskünler.
nick altı popülaritesinden sıkılanlar.
ve kuşkusuz ihanet..
az kalsın unutuyordum, kahrolası troller.
dostoyevski, balzac, bukowski, goethe, gogol, tolstoy, hemingway, alexander dumas, şekspir de yazamıyor. ben de yazamadım. bakın şekspir yazdım.
ekşi sözlükteki çaylaklık dönemleri bittiğinden dolayı yazmıyorlardır.
şimdi baktım bir yıl olmuş, konuşmaktan ziyade dinlemeyi seven bir yapım var sanırım.
Benim de sırf meraktan baktığım ve farkettiğim üzüldüğüm durumdur. insan acaba yazmaktan sıkılıyor mu? Biz de mi böyle olacağız? Acaba sözlükte ki kalite düşüklüğü bundan mı ne dersiniz? Çünkü bakıyorum da çoğu eski yazar kaliteli şeyler yazmış.
ben yaziyorum hala. Efsane geri dondu.
ortamın eskisinden daha kötü olmasından kaynaklanıyordur.
nerede o kaliteli yazar ağabeylerimiz nerede.
napacanız olm eskimiş fosilleri. yeni gün yeni heyecan.
Sözlüğün kalitesinin düşmesinden dolayı oluşan durum.
Herkesi yazar yaptılar sözlüğü harcadılar resmen. inci kalitesizliğini yakalamayı başardılar.
ben de uzun zamandır ara ara girip yazıyorum.
YÖnetim bu işe bi el atmalı trolleri silmeli, çaylakları yazar yaparken iyi seçmeli.
eski yazarlar artık çoluğa çocuğa karıştılar..
bu yazarların pek aktif olmamasından dolayı da sözlük yeni nesil yazarların akınına uğramıştır.
hayatin gidisati o sekilde oldugu icindir. nesiller gelir, nesiller gecer.
sol frame den dolayi.
(bkz: metallife)

Pusuya yatip sol framede yazilacak baslik avina cikiyorlar. Öyle bir baslik bulduklari anda hic kacirmiyorlar direk daliyorlar.
bırakıyorum ben de zaten. banlana banlana 11. nesile kadar geriledik. hiçbirini de açma talebi yollamadım. bırakacam. nikotin bandı takacam yerine.
Emekliğe ayrılma kararı.
Köyde bağ, bahçe işleriyle uğraşacak.
Referandum öncesi hortladılar sonra yok ben debi kafa dinlemeye gidiyim diyorum, yalnızlık...

Yalnızlık üstüme mi sindi, yalnızlık içtiğim suyla mı yeşerdi yalnızlık mı beni orgazm ederek yalnız bıraktı, belki de yalnızlığımla yalnız değilimdir, tek dostum, hayat arkadaşım yalnızlık, yalnızlık belki de içmekten zevk aldığım gerçekte asla olmayan tütünsüz, dumansız yalnızlığım, yalnızlık belki de benim. Kendi kendime konuşmam, kendime ismarladigim yabani bir duygudur, belki de her insan yalnızdır ve ben yalnızlığımla özel biri değilimdir. işte sırf bu saçmalama içini dökme platformu, sözlük yazarlarının itirafları gibi bir yer olduğu için hala yazıyorum.

Bilemiyorum artık hayırlısı olsun.
birinci nesillerin %99'unu kapsayan entry, tebrikler.
yazmamak değil de artık sözlüktekilerin saçmalamasından dolayı kalifiye entry girmiyoruz diyelim, evet böyle bir akım başladı. ya da sadece okuyoruz.
Ne güzel yazmışlar zamanında şimdi profillerine bakıyorum. 6, 7 yıl olmuş buraları terkedeli.
Sözlüğün yaş ortalaması olmuş 35-40. Bu sözlük gençlerin ilgisini çekmiyor. Ekşi sözlük baya aşmış durumda. Youtubeda hesapları var. Arada ünlüleri konuk ediyorlar falan. Ulu baya pasif kendini pazarlama konusunda.
güncel Önemli Başlıklar