bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    11 nesil geldikten sonra ortaya çıkan durum. üzgünüm! hadi yürüyün gidin şimdi. kimsenin sizi istediği falan yok. yazdıklarınızın beş para etmediği gerçeğine yüz çevirseniz de bu gerçeğe yüz çeviremezsiniz artık. sözlüğün zeka sahibi büyük çoğunluğu sizden şikayetçi. ortak fikir şu: sözlüğün ruhunu ve vizyonunu kirletiyorsunuz! daha ne dememiz lazım? direkt olarak yüzünüze de söyledim belki hissetmemiş olabilirsiniz diye. yüzsüzlük resmen ya! illa birileri ağzını bozup siktir git mi desin size?

sözlüğe ne verdiğinizi düşünüyorsunuz cidden? sizce sözlük sizin zeka seviyenize göre bir yer mi? ciddi ciddi yazdıklarınızı herhangi birinin okuduğunu düşünüyor musunuz? bakın olay basit: bizim yufka yürekli moderatörler sizler sözlükten gitmeyin diye girilerinizi oyluyor. e siz de okundum sanıyorsunuz. o zeka seviyenizle bunu bilmeniz mümkün değil, sizi anlıyorum ama şimdi gitme zamanı.

giderken o sikik girilerinizi de silin bir zahmet. sözlüğe sıçtığınızı göz ardı edip gitmeyin. salya sümük özür dilemenizden ziyade sıçtığınız boku temizlemenize önem veririm. şimdi veda zamanı.... güzel bir yürüyüş şarkısı seçin. dediğim gibi kimsenin sizi istediği falan yok.

freeze you later
    -4 ... absolute zero
  2. 2.
    eski yazarların sözlükte istenmediği gerçeği
    1 ... dinsiz kitapsiz kafir
kapat