bugün

tasarım değiştikten sonra çıkacak isyanın buluşma noktası.

tikky mode :on bokum gibi olmuş taaaaamm mıııı...
tabii biri çıkıp önceki uludağ anlatırsa eyi olur. bu arada sözlük dediğin hep aynı kalsa ne zevki olur bunu da bi sorayım size.
zaman tüneli serzenişi tarzı serzeniş. bekle şampiyon zamanla alışacaksın.
çaylakların ve son nesillerin atılmasını içerebilecek bir istektir.
garibanaaaaaaam, çilekeş anaaaaam...

vay arkadaş, uludağ sözlük'ün her derdi hallolmuş da tasarımdaki değişiklik üstüne kazan kaldırılacağımış.

yoğ dostum yoğ.

6 yılı devirdim burada. arada ettirgen fiillerle gittiğim oldu. "bıragıyom hıamıniskiym" dediğim oldu. uzuuuuun zaman yazmadığım oldu falan. arada gelip bakıyorum gittiğimiz zamandan daha saçma bir hal alıyor ben de kafama göre testis geçiyorum.

2006, 2007, 2008'de okuyup da gülmekten tuvalete yetişemeyip altıma sıçtığım entryler şu anda yazılmıyor aga. ya da ne bileyim ekonomi, siyaset, kültür vs. konularında yazılan bir şeyi okuduktan sonra kasketi yamuk takıp, pipoyu yaktığım akabinde ve detayında "monşer, enteresaaaaan" dediğim yazılar yazılmıyor.

bak mesela az evvel bir başlığa yazdım "islamiyetten önce bilardo" diye... oraya bir şey karaladım "bunu bilen liseli değildir" diyebileceğim türden oflu hoca'ya atıfta bulunarak ama beyzadenin biri özel mesaj atmış, "hocu kutsal değerlerle dalga geçmek yakışiyür mü?" deyu... cevab bilem veremedim, gerenk duymadım mayk.

neblem baba, çok şey bekliyorum hala sanırım. uludağ sözlük, şirazesinden kayalı yılar olmuş kaldı ki o şirazeye geri dönmek için bir çaba da yok ama dert tasarımın değişmesi olacağımış.

ne diyek gardaş, nereye sıçacaklar?
haklı bir serzeniş. eski bir altıncı nesil olarak iyiydi o zamanlar. yoktu böyle muhabbet.
http://www.eskiuludagsozluk.com
Uludağ sözlük yokken buralar hep tarlaydı diyerek kimine göre komik kimine göre soğuk espri ile sözlerime başlamak istedim. Sözlüğe yeni katılan çaylaklardan biriyim. Umarım hep birlikte iyi şeyler üretir ve paylaşılan konu başlıklarında seviyeli şekilde fikir alış verişinde buluşuruz.
reserved yapılacak bir olgu.
Eski Uludan eser kalmamış. En azından online sayısı 200 üstü olurdu. Başlıklara sürekli yazılırdı. Şimdi 24 saat içinde çoğu zaman 100 online sayısını bile görmüyor burası. Bide üstüne sözlüğe cinsel organını atan birisi var. Zaten aktiflik az bu tarz şeyleri gören de sözlükten kaçıyor. Bence burayı sahipleri gözden çıkarmış. 3 sene belki dayanır. Online sayısını çok kötü.
üstteki yazar yazmış içimden geçen entryi...
(bkz: sözlük bitmiş pire olmuş)
güncel Önemli Başlıklar