bugün

nostalji seven bünyelere iyi gelebilir. ben nostaljiye bayılırım...
yıllanmış şarap içmekle aynı olabilir.
ya da ekşimiş yoğurt da yemiş olabilirsiniz.

edit: bu benzetmelerin bu kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. ***
hala onun için birşeyler hissediyor olduğunun ufakta olsa bir göstergesi olabilir ama hissetmiyor da olabilir. bazen aşka ve sevgiye dair birşeyler kalmasa da tensel temasın özlemi oluşabilir kişide. bu özlem neticesiyle eski sevgiliyle temasta bulunulabilir. tabi yeni sevgilisi olmaması ahlaki durum bakımından daha hoş olur ama varsa da bizene canım.
yeniden barışmanın ilk aşaması.
bazen hayal edilendir.
eskiliğin geçersiz olacağı an ya da anlar demektir.
*
eski defterleri karıştırmadan öpüşüp gitmeye müsaitse herşey, güzeldir.
yanlistir.
midesizliktir.
eskisine nazaran daha bir tutkuludur eğer hissiyatlar karşılıklı ve yoğunsa.
duygulardan emin olunmasını sağlar.
sonrasında ıyk derseniz bitmiştir o iş.
tuhaf bir o kadar da hoş olan hadise, hadise de guzel kari bu arada
Kızsanız, istemeyerek ayrılmışsanız ve eski sevgili olacak pezevenk böyle bi girişimde bulunuyorsa gurur yapıp ben basit biri değilim tribine girmeyin. Reddetmeyin. Belki sonra pisman olursunuz, içinizde kalır falan. Azıcık su koyuverin. Sonra cidden kendinizi dogramak istiyorsunuz ve sikik bi başlık bile içinize cuk diye oturuyor.
takıntılı tipler için intikam yolunda ilk adım olabilir. duygusal tipler içinse depresyon yolunda ilk adım.
rüyada olduysa sabah uyandığınızda buruk bi hüzünle uyandıran öpücüktür.uzun süre etkisinden kurtulamazsınız.
(bkz: tükürdüğünü yalamak)
öpüşmeyi geçtim bir metre yakınıma gelmiyor dememe neden olan başlık.
rüyada görüleni makbuldür.
yeniden sevgili olursanız mümkün olabilecek hede.
hatta
hiç eskitmemişseniz onu,
ne bileyim,
olaylar olaylar...
eski sevgiliyi yeni sevgili yapabilir.
öpüşülürse, eski kelimesini kaldırmak gerekir.
yeni bir ilişki varsa yapılmaması gereken davranıştır.
öpüşülmüş ise o iş yatakta biter, fuckbody olunur.
bazen beklenen bir şeydir. hani öyle deli özlenir ki neden eski olduğuna anlam veremezsiniz. sonra bir gün eski günleri yad etmek amaçlı buluşulur (yalan yad etmek falan işte bu salaklar nasıl ayrıldılar ki hiç anlamıyorum). aman bir de yaz mevsimi sahilde falan. işin içine içki de girdi mi. anlamazsın bile öyle birden bir yakınlaşma. öyle bir özlemişsindir ki bitmesin istersin. bildiğin biri artık öpüşmeniz klasikleşmiş. ama yazıktır sabah gözünü açarsın içkinin etkisi geçmiş. çocukta mesaj atmaz hayallerin yıkılmış. exten next olmaz sonuç olarak. yapmayın etmeyin birkaç dubleye rezil olmayın. özlemeyin de özlemeyin işte canlarım.
ilk öpücükten sonra dünyanın en güzel hislerinden biri olan fakat son olacağını bilmek ve hiçbir masumiyet içermemesi açısından pek etik değildir. ama o an öyle bir durumda olursun ki ne etiği, ne prensiplerini önemsersin. birden gelir her şey, aylardır öpüştüğün adam bambaşka öpüşür o an. sen o'nun başkasının olduğunu bildiğin halde kendini durduramazsın. dediğim gibi her şeye rağmen bu his bambaşkadır. ah ulan özledim pezevengi.