bugün

Adaşı olan kızlar düşünsün hahahajaj.
Eskisi gavur olduğu için zor bir ihtimaldir. Allah etmeye bir christina daha çekemem.
süper bir durumdur. dil sürçmesi diye bir gerilimi ortadan kaldırır.
Yeni sevgili bunu öğrenirse; sittin sene tesadüf olduğunu açıklayamazsınız.
Rezilliktir.
hep aynı adda adamların senden hoşlanması veya sevgilin olmasıdır. bazen sadece bir harf olarak kendini gösteren şekli vardır, mesela tüm eski sevgililer "m" harfiyle başlayan isimler taşıyordur. tam komedidir.
yakın arkadaşımın hayatındaki vakalardan. Adı ece olan 5 (daha fazla da olabilir) farklı kızla art arda çıkar mı insan amk ?
eski sevgilinin asla unutulamayacak olmasıdır.
yanlışlıkla eski sevgilinizin adıyla seslenmenizi,* gibi bir durumun söz konusu olamayacağını gösterir.
mehmet ahmet ali gibi kişilerin yaşatacağı durumdur.
kolaylıktır.
yeni geleni direk değersizleştirir.sanki o bir boşluk doldurucu gibidir.ismi aynıdır bazen davranışlarıyla sana onu hatırlatır.herşeyden eminken öylece çuvalladığını anlarsın.eski sevgilinse yeni isimli 0 kilometre bir lavuğu buldumu delir dur artık.
aralarında asal olmayan sevgililerdir.
ağza sıçıttıracak, algıda seçicilik olayının amına koyduracak olay. evlerden uzak.
şimdiki sevgili önceki sevgiliyle adaş olduğunu biliyorsa çok boktan bir durumdur. allahtan herkeste olmayan bir adım var da böyle şeyin başıma gelme ihtimali düşük. *
yeni sevgiliye eski sevgilinin adıyla hitap edip trip yeme durumunun imkansızlığıdır. konforlu görünmektedir.
eski x ,yeni x gibi ayrımlar ile arkadaş ortamında kolaylıkla kafa karışmadan bahsedilebilir.

-hangi aliden bahsediyorsun ayşe
+eskisinden canım.

sonraki buluşmada

-ya benim eski ali varya..
"eski ve yeni yarin aynı isme sahip olması durumu" diye açıklansa da aslında özünde zor bi durumdur.
üçüncü sevgili bulma zamanının gelmiş olması demektir.
Bana kaderimin bir oyunu mu bu
Aldı .... ımı verdi ... ımııııı *
eskisinden kalanları yensine yükleyeceği bir durumdur.
yeni sevgilinin eski sevgilinin ismini çocuğuna vermek istemesi kadar tedadüfi bir durum.
(bkz: demet şener)
(bkz: demet akalın)
(bkz: ibrahim kutluay)
(bkz: ibrahim kutluay ın demet sevdası)
adaptasyon sorunu yaşamamaktır.
oh oh ne güzel isim karıştırma derdin yok.