1. 1.
    Tuhaf bir his yaratır. Bide göz göze geldiyseniz . Eski anılar birden gözünüzün önünden geçer.
    4 -1 ... sevdanolmasaa
  2. 2.
    ikisinin de yanlarında eşleri çocukları olur. Erkek, ulan ben bununla lisede yiyişiyordum (halbuki iki üç kere öpmüştür öpmemiştir) diye espri yapmak ister. Fakat hayat o espriyi yaptırmaz . Eşler tanıştırılır çocuklar sevilir. Ailece Görüşmek üzere sahte bir randevu verilir. Sonra herkes kendi yoluna gider.

insana reset attıran durumlardan birisidir.
    1 ... ne olursun guzelim sevsen beni
  3. 3.
    Eski sevgilinin önündeki "eski" sıfatının laf olsun diye mi yoksa cidden hakkını vererek kullanıldığı mı belli olmalıdır önce. Zira her eski sevgili eskimez, eksilmez.
    Çok da seyapmamak lazım.
    3 ... beyinsiz mahlukat
  4. 4.
    ben önce farkettim. delici bakışlarımla ona bakıyordum. karşıdan karşıya geçmek üzere ışıklarda bekliyordu. yeşil yandı. ben karşıdaydım. hareket etmedim. çatık kaşlarla sadece baktım. yolun tam ortasında beni farketti. ona baktığımı gördü. olduğu yere çakıldı. yüzünde hayret dolu bir ifade vardı. sanki ayrıldıktan sonra dünyadan yok olacağımı düşünmüş olmalı ki hiç göz göze gelemiyeceğimizi sanmış olmalı. öylece bakmaya devam ettim. neredeyse yere düşecekti. haline acıdım. arkamı dönüp aksi istikamette yürüdüm.
    4 ... just call me alpha
  5. 5.
    Başlığı görür görmez aklıma lisedeki bi hocamın dediği geldi.

'Yarın bir gün evlenirsiniz evlenmezsiniz sokakta birini görünce başınızı eğmeyin. Davranışlarınıza, yaptıklarınıza dikkat edin.'
    2 ... sekhmet07
  6. 6.
    Daha buna hazır değilim.
    1 ... uykucu adam 42
  7. 7.
    'GÖZÜMDE CANLANIR KOSKOCA MAZi' lafını yaşadığınız an'dır.

eğer bir boka değmeyecek biriyse çok takmamak lazım.
    ... lagerthaxx