bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  en fazla düşman olmazsın, o kadar. gördüğünde selam verirsin, hal hatır sorarsın, karşılıklı iki kelime edersin olur biter. fazlası lüzumsuzluk.
  11 -2 ... ertgrlgazi
 2. 2.
  Uzun bir süre derdini paylaştığın, birlikte güldüğün eğlendiğin, belki gece ağlaya ağlaya aynı yastığı ıslattığın, belki bir gece vücudunu birleştirdiğin insanla çok da mümkün olmayacak durumdur. Aslında insan arkadaş kalmak ister, çünkü sonuçta bu insanla zamanında hayatını birleştirdiysen, ortak birçok paylaşımınız vardır, birbirinize benzersiniz, birbirinizi iyi anlarsınız.

  Ancak her iki tarafın da hayatına, birlikteyken hiç de gelmesini istemediğiniz yabancılar girdikçe, oturup karşılıklı iki kahve içemez hale gelirsiniz. Hala arada bir karşılaştıkça bir acı bir pişmanlık duymasam da onun samimiyetine onun beni benden iyi tanımasından ötürü eylemlerime ve kararlarıma karşı yönelttiği fikirlerine ihtiyaç duyduğumu hissediyorum.

  isterdim mümkün olsun. Sevgilinle hep mutlu ol, sana tattıramadığım mutluluğu onunla birlikte tat dostum!
  11 -1 ... erythroblastosis fetalis
 3. 3.
  0:00 1:21
  5 ... paganviodio
 4. 4.
  Hahahahassiktir diyorum.
  -1 ... posetgibiposet
 5. 5.
  sevişilmesi gereken durumlar olabileceğini göz önünde bulundurarak alınmış bir karardır.
  1 ... dextermorgan
 6. 6.
  Kişinin aklının sürekli 'acaba'larla meşgul olmasına sebep olacaktır. Yorucu ve yıpratıcı bir seçim yapmak demektir.
  3 ... kendi kendine kendini arayan
 7. 7.
  Asla.
  Arkadaş kalacaktık niye ayrıldık. Benim hayallerimi, umutlarımı yıkan, canımı yakan biriyle arkadaş kalmam mümkün değil. Bırak arkadaş kalmayı, selam dahi vermem. O benim düşmanım bile olamaz.
  Net.
  3 -4 ... saat oniki
 8. 8.
  mümkün görmediğim durumdur. Ayrılmanın en büyük sebebi zaten güvensizlik ve paylaşacak bir şeylerin kalmaması durumudur. arkadaş olarak kalmak ise tamamen hayalperestliktir.
  2 -2 ... josefstalininbiyigi
 9. 9.
  Asla yapmayacagim eylem. Ne munasebet. Kimseyle dusman degilim diye rahat da olamam. O kadar da degil. Zamaninda ask yasadigim adami arkadas falan goremem ben.
  4 ... when i was a child
 10. 10.
  Bu kadar yaşanmışlıklar varken nasıl. Bence eski günler alevlenir ve tekrar başlayabilir ilişki. Bu sefer sevgilin olan diğer kişiye ne diyeceksin.
  1 -1 ... kale3112
kapat