1. 1.
  trajikomik bir durumdur. siz "4 sene benim elimi tuttu. şimdi nasıl bu kızın elini tutar?" gibi düşünceler içinde boğulurken, o, tam da o an, sanki hissetmiş gibi gözlerini sizin üzerinize diker. bakışırsınız. onun gözlerindeki ezikliği hissedersiniz. ne yapacağını şaşırır. o ana kadar acıyan kalbiniz, bu sefer sizi saçma sapan bi mutluluğun içine çeker. içten içe gülersiniz. girdiği halleri, ezikliği sizi güldürür. o an anlarsınız ki kaybeden cidden siz değilsinizdir. kafanızı çevirir, arkadaşlarınızla muhabbetinize devam edersiniz. durum bundan ibarettir. büyütmek lüzumsuzdur. o şu anda sevgilisiyle mesajlaşırken, onun hakkında uzun uzun entry girmeye gerek yoktur.
  12 -7 ... hayat garip
 2. 2.
  sırandan bir olay.
  2 ... tipta vurulan muhendis
 3. 3.
  içinizde kalan son kırıntıların da süpürülmesi olayıdır.
  3 ... deepphysics
 4. 4.
  eski sevgilinin de bir hayatı var, önüne bakıp yoluna devam etmesi lazım. yas tutacak değil ya. dolayısıyla çok da önemsenmemesi gereken durumdur, hele sizin de yeni bir sevgiliniz varsa olay bitmiştir zaten.
  2 -1 ... baldantatlisirke
 5. 5.
  coplukte iki kedi gormek gibi birseydir. zira eskimis cope atilmistir o da kedisine uygun bir es bulmus takilmaktadirlar.
  3 ... donato
 6. 6.
  eski olmasından kelli bir bok ifade etmeyecek durumdur, görsen de oradan yeni sevgilisiyle geçecekti görmesen de. görse de oradan sevgilinle geçecektin görmese de, bir fark yok. geçmişe takılı kalmaktansa o an içinde mutlu olmayı bilmeli insan. geçmişte onunla mutlu anların oldu mu? tamam, sil gitsin kötülerini kardeşim bırak mutlu olsunlar, mutlu ol. ne gerek var üç günlük dünyanın bir gününde kalan iki günü düşünerek tek gününü de kendine zindan etmenin, hayretler içindeyim sözlükcüğüm.
  2 ... yggdrasil
 7. 7.
  bir tarafına takılmaması gereken fakat inatla taktılan ve uykuları kaçıran durumdur.
  boktandır efenim.
  2 ... medeni kanun
 8. 8.
  bitmiş olan şeyleri zorla alevlendirmeye çalışanların duygulandığı olaydır. yıllardır senin elini nasıl tutuysa onun elini de öyle tutmaktadır. ne bekliyorsun melis* açıklayabilirim demesini mi?
  1 ... fotograf cekebilen kara sinek
 9. 9.
  Yaşadığım şehrin en işlek caddesinde başıma gelen durumdur. göz göze gelmemizin akabinde asfalta inen bakışlarıyla utancının boyutunu anlatır gibiydi. tabi beylik laflar etmenin* faturası da ağır oluyor.
  ... cokzararli
 10. 10.
  şimdi burada "eski" falan yazanlar var ya onlara bodoslama dalmak istiyorum. gerizekalı değiliz elbette eski sevgili olduğunu biliyoruz ama gel de sindir anasını avradını. yanyana resimlerini gördüm 6 ay kendime gelemedim yan yana yürürken görmeyi allah hiç bir sevene yaşatmasın.
  2 ... b a k u n