1. 1.
  ahan da sıçtık dedirten olaydır. ilişki artık umrunuzda olmasa dahi o sırada yalnız bulunmanız bu şahısların içten içe gülmesine sebep olur ve allah korusun hadisesidir.
  7 -1 ... steve
 2. 2.
  altta kalmamak için hemen ilk gordugunuz güzel kızın dudagına yapısıp onun sevgili gosterilmesi gereken durum. kız o opusmeyle size asık olacaktır, mutlu olunacaktır. filmlerde yasamak.
  10 ... otisabii
 3. 3.
  basa gelmesi durumunda insani kiskanclik krizinin doruklarina cikartan,agresif bi ruh haline sokan,icinizdeki canavari uyandirip her gordugunuze bagirip cagirma istegi yaratan kisacasi insani cileden cikartan allah kimsenin basina vermesin dedirten feci bi 'kazadir'
  6 ... innocence
 4. 4.
  hiç umursanmayacak olaydır,nitekim herşey yaşanmış ve bitmiştir.
  kıskanıcak olsam niye ayrılayım ayrıca.
  4 -2 ... selmagezinir
 5. 5.
  kıskançlıktan öte, eğer terkedilen kişiyseniz, çok hain bir can acısını kalbinizin derinliklerine zerkedecek durumdur.
  2 ... tyler
 6. 6.
  yanlarına gidip ayaküstü bir iki muhabbet ettikten sonra, delikanlının elini hafiften acıtarak sıkıp, olay mahalinden uzaklaşılması gereken bir hadisedir.
  (bkz: sen onu bi gec de)
  1 ... trinfr
 7. 7.
  ayrılık birbirinden igrenerek gerceklestıyse, birkez daha (bkz: eski sevgiliyi yeni sevgilisiyle görmek) üzerlerine kusmamak için kendını tutma ve dırekt tuvalete gıdıp kusma olayıdır.. (bkz: eski sevgilinin bünyeye agır gelmesi)
  1 ... meleklerde aglar
 8. 8.
  her an olagelecek hadisedir.fekat büyütmeye gerek yoktur zira büyük ihtimal eski sevgilimzi bizi yeni sevgilimizle görecek.daha güzel olduğunu farkedince de çatır çatır çatlayacaktır.
  1 -1 ... karga
 9. 9.
  genelde dunya guzeli/yakisiklisi bile olsa, "benden sonra bunu mu bulmus" dedirten, dostlarin kafa sallayip onaylamasiyla ozguven yerinde, bas dik, yola devam etme durumu.
  2 ... dramtatatam
 10. 10.
  sevgilinin neye göre eski olduğuna bağlıdır. aradaki sevgi bitipe eski olmuşsa umrunuzda olmaz ama sevgi sadece karşı tarafta bitipde ayrılınmışsa o anı yaşarken zaman durur, o anı senelerce yaşarsınız ve senelerce sizi bırakmaz bu kısa ama uzun an.

  (bkz: birşeyi kendi yaşamış gibi anlatmak)
  ... andromedian