bugün

Eski sevgiliyi bilmiyorumda ilk sevdiğini hiç bir zaman unutamazsın. ne kadar değişirsen değiş ilk nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı der dayı.
Unutmak icin mi sevdik unutmak isteyen sevgisini sorgulasin falan bunlar en gereksiz laflar.
Biz de dedik niye unutalım ki sevdik ki. Bu guzel duygu kabul ama zugurt tesellisi. Eee aciya döndüğünde sadistmiyiz ki sevmeye devam edelim. Sevdigi insana alışmamış insan icin bunlari soylemeai cok basit tabi. Uzaktan sevmek mumkun degilse, yaninda da olmak artik olmak bilmiyorsa yapacak ne kalıyor geriye?

Cok sevdigim bir soz var;
Yaşanmamış seyler uzerine ben olsaydim demek, sadece baskalarinin acilari uzerinden ahkam kesmektir.
yeni sevgili.
(bkz: unutursak kalbimiz kurusun)
kimi unutmak için?
Hayatınıza yeni birini sokmak en mantıklı çözüm.Yanlış anlaşılmasın bu, hayatınıza yeni soktuğunuz kişinin duygularıyla oynamak değildir bu. Tam tersi ona daha sıkı sarılarak eskiyi unutmaktır. ilişki süresiyle unutma süresi arasında doğru orantı mevcut maalesef. Birazda nasıl ayrıldığınıza bağlı olarak değişir.
Kizlara bu kadar deger vermeyin bence beyler. Eskimis git.is salla gitsin. Yenisini ara.
ilk ve son aşkımı üzerinden geçen 16 koca yıla rağmen unutamadım. Aşk bu organik domates değil.
unutmamalı kesinlikle sevgiyle anmalı.
Daha çok iş.
Akla geldikçe haşlanacak derecede sıcak su ile duş
Diyet
Spor
Uyku
Biraz daha uyku, hep uyku.
Umursamiyormus gibi davranma.
Daha çok yeni yerleri gezmek.
Daha sosyal olmak.
Onla ilgili konuşmaları en aza indirgemek.
şehir değiştirmek.

not: bir boka yaramadı.
Yok ki unutalım.
Genellikle saçma sapan şeylerdir en mantıklısı ekstra bi çaba göstermemek zamana bırakmak.
Bazı insanlar (bkz: yeni sevgili).
Amuda kalkıp bach yorumuyla dilek taşını dinlemektir.
Bence unutma sonuç olarak onunla da güzel anıların oldu. O da seni mutlu etti. Mutlu olduğunuz anları düşün. Ha eğer kötü bir şekilde ayrılırsınız. Kesinlikle başka bir erkeğe gitme. Çünkü o sırada mantıklı düşünemiyorsun. Kendini biraz rahatlat biraz kafanı dağıt gez dolaş alış veriş yap. Ama başka bir erkekle kesinlikle ya da kadınla sevgili olma. Onu unutmak için başkasını kullanma.
önce çok seviyorsanız ağlayarak bi 31 patlatmanız gerekir ki mantıklı kararlar verebilesiniz. ardından ona ait ne varsa (adet kanını sakladığınız peçete de dahil) her şeyi çöpe atın. ihmal ettiğiniz normal kız arkadaşlarınızla bir gün belirleyip bir yerlere gidin kafanızı dağıtın. yedekte varsa ona yazın yoksa yeni kızlara yazmak için kendinizi sürekli motive edin. görebileceğiniz üzere hep dışarıya dönük planlar he yok ben oturup bir yıkık olarak onun yeni sevgilisiyle gezmesini izleyeceğim diyorsanız yine siz bilirsiniz.