bugün

oha!!!

bu sabah altı civarlarında acılı mutlu rüyamın etkisiyle uyandım ve acaba bu başlığı açsam mı diye düşündüm. sonra ne gerek var diye kendimi durdurmuştum.

(bkz: 45781686)

ara sıra rüyalarıma gelmesi haricinde oysa ki 14 yıl oldu onu görmeyeli...
Bir rivayete göre, rüyada gördüğünüz kişi de sizi kendi rüyasında görüyormuş. her zaman denk gelmiyor olabilir ama rüyanızın merkezindeki kişiyse bu, karşılıklı olabiliyormuş. hani kalabalık bir rüya içinde x kişiyi görmekten bahsetmiyoruz. rüyanın odağıysa eğer geçerli olabilir bu!
Sürekli gördüğümdur. Malesef.
Götün açıkta kalmıştır.
rüyada bıle olsa güzel.
hala unutamamak demek.
Kaderimi zikiim ben niye senede 1 kere tekrar askere gittiğimi görüyom.

Askerlikten iyi olan rüya.
kabirde görmüşlüğüm var.
rem uykusu esnasında görüldüğü düşünülen "rüya" da eski sevgilinin varlığını hissetme durumudur da hangisi gelecek acaba ? keşke toplu olarak hepsi gelse...
12 senedir üç beş ayda bir görürüm.
başıma gelip uykudan uyandırandır.
acaba eski sevgilinin sizi özlediği anlamına gelebilir mi?
Ayrıldıktan sonra 4 5 defa rüyamda gördüm ve uyandigim zaman günüm bok gibi geçti. Hiçbir şekilde bana hayrı yok hatunun.
Eşe dosta dün gece benim kızı yine gördüm diye mesaj atarak salça olmaktır. Benim kız dediği de 2 çocuklu ana olmuştur artık. Boş iş.
Stresli olaylar, düş kırıklıkları, aşırı beklenti...
Bir anda özlem duygunuz kabarır. Gerçekten tuhaf.
rüyalarda vuruşuruz.
bu sabah mal gibi uyanmama neden olmuş durumdur. her şeye tamam da elimden kayan 1 çift dolgun memenin yeri dolmuyor, dolmayacak da. bunun bilincinde olduğumdan 1.5 sene önce bende unuttuğu sütyenine sarıldım sarıldım ağladım.
rüyalara gelenler, kimseden icazet almak zorunda değildir.
bilinçaltıdır.
unutamamış ve özlemişseniz rüyanın içeriğine göre ya ağzınız kulaklarınıza varır yada göz yaşlarınız içinize akar.
bazı sabah kalktığımda rüyamda gördüğümde onu kalbim atıyor,bende anlayamadım suursuzca uyanıyorum evet evliyim
ve aklıma şu şarkı takılıyor kekik kokan dağlarım yok bülbül öten bağlarım yok tutanacak dallarım yok neyim kaldı senden başka..
Yarım kalan bir hikayeyse...

Toparlanması günlerini alır.
Psikolojiktir. Başkasını bunun sevişin geçer.
Bir çok kez gördüm sayısını hatırlamıyorum.

Genellikle eski güzel günleri hatırlattığı için insan yeni güne biraz buruk uyanıyor.
Başka görülecek şey kalmamış gibi başa gelen durum. insana koyar.
güncel Önemli Başlıklar