bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sevgiliden cv isteyen kişiye, 'ben sana referans vereyim o sana aşk hayatımda nasıl olduğumu anlatsın' mantığıyla yapılabilecek bir eylemdir... en az sevgiliden cv istemek kadar saçmadır...
    9 ... rhnegatif
  2. 2.
    (bkz: yüzsüzlük)
    (bkz: eceline susamak)
    (bkz: bayılmayı ölmek sanmak)
    1 ... cappucino
  3. 3.
    Yeni sevgilinizin teklifinizi kabul etmesi için, eski sevgilinizin size kefil olmasını isteme durumudur. Güzellikle ya da çok zorunlu nedenlerle ayrılık gerçekleşmişse eski sevgiliniz iyi bir referans olabilir.
    2 ... kizilmaske
  4. 4.
    insan kaynakları ve halkla ilişkilerde son nokta.
    3 ... pinaa
  5. 5.
    gerdekten önce telaşlanan kayınvalideye de sunulabilir.
    1 ... deligado
  6. 6.
    aşka saplanacak gerçek oktur.
    ... parantez
  7. 7.
    + kişisel özelliklerin neler?
    - çıkarmadan 5, aralıksız 3 saat ereksiyon, pozisyon zenginliği ve cezmi ersöz kadar romantik olmam
    + etkileyici cidden! peki bunları teyit edebileceğim birinin telefon numarasını verebilir misin bana?
    - tabii! orda sol alt köşede eski sevgilimin ismi ve telefonu vardı zaten, referansım o'dur.
    + arasam ulaşabilirim yani, doğru mu anladım?
    - evet tabii ki. gerçi kendisi şu an tekerlekli sandalyede ve konuşurken zorlanıyo ama olsun! cevap verir size yinede
    + aa öyle mii? neden o hale geldi?
    - eheh iş kazası diyelim ona. abarttık sanırım olayı biraz. rahatsızlıkları geçici gerçi, tekrar ayağa kalkıcak inşallah.
    + peki teşekkürler, ben seni arıycam!
    - ara ama lütfen!
    + hiç merak etme!

4 -3 ... jadeh
  8. 8.
    A:sibel ne oldu ebruyla konuştun mu
    s:ali şey konuştum da yok gibi bir şey dedi
    A:nasıl lan nasıl yok gibi birşey
    S:anlayış işte ali ya yok dedi
    A:sen dedin mi okulun en havalı kızı gizem ile çıktı zamanında diye
    s:off saçmalama be ali
    A:boyle işi zikim ben ya gizem diyorum daha ne yapayim.
    ... yayagrogin
  9. 9.
    eğer ki eski sevgili,üniversitede hocalık yapıyorsa gayet de normal olan eylemdir.

edit:cidden olabiliyor böyle şeyler.hatta ve hatta evlenen bile var şahsen ben tanıyorum,hocamlarından biri ki çok yakın zamanda bir öğrencisi ile evlendi.**
    ... evetnevar
  10. 10.
    su sekilde yapilir;

(bkz: eski sevgili)
    1 -1 ... revolter00