1. 1.
  eski sevgiliyi bir türlü unutamamaktır. zaman geçmesine rağmen. ilişkinin kısalığına rağmen. fazla vakit geçirmememize rağmen. hiç bir şekilde unutulmayandır. ulan 2 ay birlikte olduk 3 aydır ayrıyız hiçbir şekilde konuşmadık bu 3 ayda birbirimizden daha doğrusu o benden nefret etti. facebook twitır telefon numaramı herşeyimi engellemiş durumda. ama hergece onu rüyamda görüyorum. olur olmadık zamanda aklıma geliyor arkadaşın facesinden profiline bakıyorum. fotoğraflarını yarım saat izliyorum. herhalde yeni bir ilişki yapsa erkek arkadaşını öldürürüm öyle düşünüyorum. nedir çözümü yardımcı olabilecek biri var mı? barışmak imkansız geri kazanmam imkansız. nasıl unutulur her gece rüyamda görüyorum.
  4 -3 ... megaa
 2. 2.
  Ben 8 yıl rüyalarımda gördüm en sonunda baktım olmıcak sıyırma noktasına geldim yeniden görüşmeye başladık 8 yıl sonra. Ne mi oldu? Gözümde çok büyütmüşüm... Kısacası yılanın zehirinin tek panzehiri yine yılanın zehiridir. Ne kadar unutmaya çalışıyorsan aslında o kadar daha çok hatırlıyorsun...
  2 ... haleos
 3. 3.
  asıl sorun rüya olan durumdur. yerim facesini twıtırını bir insan her gece rüyana girer mi amk.
  1 -1 ... megaa
 4. 4.
  nedeni bilinçaltıdır.

  fotoğraflarına bakarsanız sürekli,illah ki rüyanızda görürsünüz.kafanızı dağıtacak işler yapmalı,onu minimum düşünmelisiniz.o zaman rüyanoza girmeyecektir mütemadiyen.
  1 ... bugun variz yarin yokuz
 5. 5.
  Saçma sapan insanlarsınız arkadaş 3 ay olmuş barışmanıza imkanda yok sen hala neyin kafasını yaşıyorsunda o fotoğraflara bakıyorsun. inşallah unutamazsında yıllarca acı çekersin bu kadar sinirimi bozdun.
  1 -3 ... berk1905
 6. 6.
  arkadaş nasıl bilinç altınız var diye şaşırtır.

  not: yılda en fazla 3 kez rüya gören insan.
  -1 ... odegildenedenbenimkidegil
 7. 7.
  uyandığınızda size anı göstermez...
  2 -1 ... obeyaz
 8. 8.
  neden görüyorum diye isyan edercesine serzenişte bulunduğum bir günün şafağının ardından artık görmemeye başladım.
  ... slatrokh
 9. 9.
  Sigarayı bırakınca yaşadığım durum.
  Sevgili falan görmüyorum gerçi anasını babasını dedesini görüyordum bir ara. Neyse olaya gelelim sigarayı bırakınca 2 ay kadar içmedim rüyamda hiç görülmemiş büyüklükte ve kalınlıkta üçer beşer tane aynı anda içerken görmüştüm.
  Nasıl krize girmissem artık.
  Şimdi 5 tane üst üste içen bir müptezele döndüm.
  1 ... las amores son mentiras