bugün

daha onceden ayrıldıgınız sevgilinizi artık tam unutmak için oralara gidiyorken genelevde görmektir. ulan karı burda da mı karşıma cıktın yeter ulan denilebilir* * *
paradan yırtmak demektir.*
eski türk filmlerinin klişe senaryolarından birisi.
küçük emrah'ın filmlerde çokca başına gelen olay..sonra alır onu genel evden,hamama falan götürür.başından aşağıya 3 tas su dökülür bütün günahları affedilir..olur biter..yaptığı herşey yanına kar kalır..
eğer adınız küçük emrah veya ibrahim tatlıses falan değilse ne yazık ki böyle bir durumla karşılaşma olasılığınız pek yüksek değildir.
eski sevgilinin yabancıya gitmemesi bakımından onun açısından iyi olacak durum.
-aa!! mehtap naber kız? ne işin var burda?
-hiç ya napayım ekmek parası peşinde koşturuyoruz işte!!
-ne iş yapıyorsun ki burda?
-orospuyum!!
-vay orospu! ulan çıkarken o kadar yalvardım lan sana bir kere ver diye, bırak vermeyi elletmedin bile lan! neyse kaç para?
-80 tl
-vay orospu!!!
"intikam soğuk yenen bir yemektir." Şimdi dürttüm seni...
tam da layığını bulmuş diyebileceğimiz durum.
o artık o kadar eskimiştir ki.....
sevdiği kadın fahişe olan adam olarak etiketlenmekten yırtmış insandır.
olasıdır. orospularla çıkma, bir sürü kızın arasından orospu olanını seçme gibi bir bahtınız varsa, iyi ki zamanında ayrılmışsın yoksa sen de pezevenk olurmuşsun kardeşim demek isterim.
hazır bi dönem kendisiyle samimiyet yaşanmışken genelev hakkında merak ettiğin tüm soruları gönül rahatlığıyla sorabileceğin avantaj yaratan durumdur.
er kişinin o eski sevgiliden sonra aradığını bulamadığını ve genelevlerde vakit çürüttüğünü gösterir durum. o değilde kızcağız bi geneleve düşmemişti, onuda yaptık. rahat bırakın şu eski sevgiliyi. hani nasıl bir yaradır bu anlayamadım. bırakın evlensin, çocuğu olsun.
- mehmet napıyosun lan burada?
+ asıl sen ne arıyosun burada arzu? ben pezevengim
- e ben de orospuyum. sen hangi ara pezevenk oldun be?
+ senden ayıldıktan sonra. karşıdaki kerhaneyi ben açtım. sen zaten orospuydun da hangi ara profesyonel oldun?
- senden ayrıldıktan sonra. ben sana demiştim olum biz birbirimiz için yaratılmışız diye...
+ valla haklıymışsın arzu. benimle evlenir misin?
- siktir git lan burdan! benim kocaya ihtiyacım yok. ama iyi para verirsen senin kerhaneye transfer olabilirim.
+ ulan şu pezevenklik hayatımda bile senden orospusunu görmedim.
- teşekkür ederim canım...
artık kendi parasını kazanmaya başladığının göstergesidir.*
(bkz: naber lan işe yaramaz) dedirtir.
(bkz: küçük emrah)

(bkz: ibrahim tatlıses)
Kendinizi suçlu hissetmenize sebep olan eylem.
Eğer kızla evlenseydiniz geneleve düşmeyecekti belki de.
E sen ne yapıyordun?
iki tarafın da ilişkilerde dikiş tutturamadığını gösterir.
çiçek satıyordur paniklemeyin. filmler yalan mı söylüyor.
Tanıdık indiriminden yararlanmak için güzel bir hadisedir.