bugün

Öncelikle, Hedefin dikkatini dağıt, kör yumruğunu durdur. Sol yanağına ani bir yumruk at, sersemlet. Afallamış halde rastgele savuracaktır, dirsekle blokla ve vücuda çalış. Sol yumruğu etkisizleştir, çeneyi zayıflat, sonra da çatlat. Çatlak kaburgaları kır. Karın boşluğuna sertçe vur. Çeneyi tamamen yerinden çıkar. Diyaframa da bir tekme at.

Özetle, kulakta çınlama, çenede kırık, kaburgalarda 3 çatlak, 4 kırık ve diyaframda kanama. Fiziksel iyileşme süresi: 6 hafta. Psikolojik düzelme: 6 ay. Kafaya tükürme kabiliyeti: Değişme yok.

Bazen yapılan haksızlıklardan dolayı beyinde niye lan bunları yapmadım düşünceleri zuhur etsede, yok be hocam, ben eski sevgililerimi çok sevmiştim, kıyamam. öptüm hepsini gözlerinden... *
(bkz: nah)*
(bkz: bye bye)
unutmak.
sanki onunla probleminiz yokmuş gibi davranmak.
böylesi daha çok koyuyor, vicdan yaptırıyor zira.
(bkz: sikine takmamak)
(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı)
hiç bir şey.*
Unutulmak en iyi kalırdı, çok sevseniz bile.
(bkz: Bülent ersoy - alışacağım)
eski sevgilinin yeni sevgilisine sevişme görüntüleri e-mail yoluyla gönderilirse; o, eski sevgilinin de artı bir eski sevgilisi olacaktır.
mancınık vasıtasıyla ıssız bir adaya gönderilmesi en güzelidir.

yanına vereceğiniz üç şey için; (bkz: vibratör), (bkz: makyaj seti), (bkz: mini etek)
insan hakları mahkemesine vermek. kimsenin kimsede hakkı kalmasın maksat.
açıkçası benim yaptığım tek şey kendimden mahrum bırakmak, başkaca birşeye de gerek yok zaten
hiçbirşey. birşey yapmakta ne demek? iyi birşey yaparsan onu şişirirsin,kötü birşey yapaparsan egonu. o yüzden bırakın şişirme işlemini de yeni denizler arayın akmaya..
onu kendi hastanenin yoğun bakım odasında komada fişini elinde tutar halde beklemek , bir ihtimal komadan çıkar kafanı duvar yerine onun omuzlarına yaslarsın ...
geri dönmesini sağlayın. geri dönünce de etinden ve sütünden olabildiğince yararlanın. hevesinizi alınca "ha şimdi siktir git" deyin. ha tabi eğer değiştiğini akıllandığını görürseniz de yine başınızın üzerinde ağırlayın.
mutluluklar dilemek.