bugün

En buyuk pismanligim seni affedip Sana ikinci bir șans vermekti can cikar huy çıkmazmis seni 16 temmuz 2004 den beri gormuyorum gorsem bunu soylerdim.
biraz daha insan olsaydın şimdiye evliydik. salaksın.
inşallah doğacak kızın güzelliğini senden, karakterini babasından alır.
naber kız. iyiydin hoştun da 1 haftada evlilik konusunu açıp olumsuz yanıt alınca trip nedir ay qüu.
ben hala herşeyi sana anlatacakmış gibi biriktiriyorum.
sana icindeki iyilik kadar iyi bir hayat diliyorum.
ya ben seni aldatmazdım aslında.
gercekten.
fıtratımda bu yok.
cok da sadakat timsali oldum iliskimizde cesitli durumlarda.
sadece bazen cok acayip durumlar oldu karmakarısık.
simdi su ya da bu sekilde aldatmıs bir insanın "ben masumum" demesi, seytan doldurdu demesi gibi sacma sapan bi sey, farkındayım.
ama cok toydum o yıllarda. neyin nasıl sonuc verebilecegini bilmiyordum.
yaklasık 20 senedir boyle seyler basıma gelmiyor, en sadık benim, cunku onlem alıyorum, bir karsı cinsle bir iliskideyken kamusal alan haricinde asla yalnız kalmıyorum, kamusal alanda da ortamda icki icmiyorum.

beni affet filan demicem, avcunu yallarsın.
bana son derece bilincli bi sekilde iki uc defa farklı farklı kadınlarla boynuz takmıs bir adama beni affet demem:)))
ama aklında "sadakatsiz" bir kadın olarak kalmıs olmaktan uzuntu duydugumu bilesin...
Abla eski sevgililerine huzur ver artık.
bazı adamlar namaz kılarken şapkasını rapçi ergenler gibi geriye çevirir ya, müthiş uyuz olurum...

bir de, bunların bir tık daha sinir bozucu bir modeli vardır, bunlar cenaze namazında da şapkayı çevirir.. ulan, secdeye mi varıyorsun cenaze namazında, zaten iki tekbir atıp, sağa sola selam veriyorsun, şeklin kime oğlum...

eskiden seninle ne güzel boş boş konuşurduk... ondan anlattım bunları..