bugün

içte patlamış cümlelerdir. Her fırsatta söylenmek istenen şeylerdir.
Benden sonra sevebilirsin istedigini, ama sokakta yakalarsam skerim o sevgilini. *
bana yaşattıklarının kat kat fazlasını yaşa ve bir insanla nasıl dalga geçilirmiş gör!!
Bugün aklima geldin, agladim biraz resimlere bakip.
eski sevgililere söylenmek istenip söylenemeyenlerdir. hani bunu söylemek isterdim, ama iyi bir şekilde ayrıldık, kavgasız gürültüsüz, o yüzden bir daha bu konuyu açmak istemiyorum, içime atsam olmuyor, sözlükler işte bu günler için var. ama 3-4 sene süren bir ilişkinin ardından, daha ayrılalı 2 ay zaman geçtiğinde bir kızın hemen gidip başka aşklara yelken açması, başka erkeklere pas vermesi, ne bileyim ya, 4 senenin hatrı, verdiğim emeklerin hatrı bu mudur yani? senin hakkında düşündüğüm bütün ön yargılarımı gerçekleştirmiş olmadın mı böyle yaparak? aramızda sevgi yoktu zaten, alışkanlık vardı sadece, hissedemiyordum aşk falan, ama böyle de ayıp oldu yani, sevindiğim tek bir konu var, içimde şüphe vardı ''acaba yanlış mı yaptım, biraz itiraz mı etseydim ayrılık olayına, birbirimize zaman mı verdirseydim'' diye, yaklaşık 3 aydır içim o kadar rahat ki, 4 senelik bir ilişkinin ardından hemen 2 ayda bir kız yeni aşklara yelken açıyorsa, o hiçbir boku hak etmemiştir, ben bunu bilir bunu söylerim. neyse, sen git yeni pompacılara, ben halimdem memnunum.
naber ya? nasılsın görüşmeyeli? eheh işte evlencem bende hayat nasıl gidiyor, durumlar nasıl? neyse cnm yemek yiyorum yine ararım ben seni öptüm bye
itlik olsun diye telefonlarına cevap vermiyordum.
bana beddua mı ettin doğru söyle lan?!
mutlu olmadıgını biliyorum , orospu arkadaşların ile mutlumusun peki ?
aslına baklırsa sende melek yüzlü bir orospusun.
(bkz: makina mühendisi okuyan kızlar orospudur)
Senin ben amına koyum.
Edit: koysaydım eski sevgili olmazdı.
ne yaptın?
mutlu musun?
Hayatın "keşke" diyerek geçecek. Inadın yüzünden harika bir şeyi mahvettin.
şimdi bir görsem seni, bi konuşsak.
kanka burcunun numarası varmıydı sende ? denilebilir.
Bolca beddua, bolca küfür, bolca tehdit içerikli cümlelerdir.
sana karşı içimde hiç bir şeyin kalmaması kadar güzel bir şey yok . Hayatta başarılar.
Sayende o'nu tanidim tsk ederim.
"orda mısın, mecalin varsa dön. halen yokum diyorsan, ne halin varsa gör"
Canın sağolsun.
eskidin be canım.
hani şu burnun yanında bir ben var aslında o her kızda sexy duruyor ama sende bok sıçraması gibi.
şimdi sen beni unuttun ya.
istediğin kadar unut beni. şimdi keyfini çıkar.
ama gün gelecek birini çok seveceksin.
sonra o sevdiğin kişi sana o kilit bakirelik sorusunu soracak.
hah işte o an beni hatırlayacaksın. hem de çok sevdiğin adam beni sana hatırlatacak.
işte o gün aslında kim kimi unutmuş oldu anlayacaksın.
sen beni istediğin kadar unut kızım... gün gelecek beni hatırlamak zorunda kalacaksın.
Hani bir uçurumun kenarına gelip boşluğu seyredersin ya bi süre. Sonra o boşluğa bırakmak istersin kendini hani.
He işte o bana olmuyor. Bil istedim.
şu hayatta en sevdiğim iken, en nefret ettiğim insan olmayı başarabildiğin için kendinle gurur duymalısın. senden başka sevgilim, sevdiğim olmadı mı benim? Elbette oldu, iyi biliyorsun. Ama hiçbirinin arkasından -sana bile- iyi ki bitmiş, geçen zamana yazık gibi cümleler kurmadım. bana bu cümleleri senin ardından kurdurduğun için de tekrar gurur duymalısın kendinle. onca şeye rağmen yine de her şey gönlünce olsun. çünkü sen beni ömrümce unutamayacaksın.
güncel Önemli Başlıklar