1. 25.
  fırsat bu fırsat deyip şansını deneyenler mutlaka olacaktır. yok yere bitmişse ve hala aşıksanız olabilir belki ama denenmişi tekrar etmek pek de iyi bir fikir değildir.
  4 ... as179 fa
 2. 24.
  Bir cuma mesajı değildir..
  2 ... sabahuykusu
 3. 23.
  "Beni ara mesajı" atarak gerçekleştirdiğim eylem.
  2 ... kendihalindeyazarx
 4. 22.
  -sevgililer gününde gül almak istiyorsan gül yaz 7525'e gönder.gülün sapı kıçına girsin.hehe ben hüsnü kızım eski sevgilin heyecanlandın mı?.ulan kim sana gül alır be akıl var mantık var kızım.iyiki ayrılmışım senden.hadi beddua yaz 7525'e yolla allah belanı versin mesajı cebime gelsin hehee.
  1 ... pulp fiction
 5. 21.
  şimdi bu durumu bir kaç açıdan degerlendirmek lazım
  1-msj ayrılan tarafından atılıyosa atan kişi bu mesjla 'seni unutmadım' demeye calışıyo olabilir eee askta gurur olmaz!!!
  2-msj ayrılan tarafa atılıyosa *hosstt eskiye mazi derler bir kere sen beni kullandın artık kullandırtmam dusuncesi gecebilir karsı tarafın aklından
  3-eger ki ortaklaşa bi kararla ayrınılmış * ve de her iki taraf da boşsa yeniden deneyelim muhabbetine donusebilir o gunu boş gecirmekten iidir..
  4-acı bir ihtimal daha vardır ki eski sevgilinle yeni sevgilinin isminin aynı olması durumunda yasanan karısıklık.. *
  ... illegand
 6. 20.
  "nbr lan yarraam bulamadın mı birini? neyse sevgililer günün kutlu olsun öptüm:)) ekieki" şeklinde bi mesaj atmıştım bi seferinde cevap vermedi anlayamadım neden.
  4 ... imam
 7. 19.
  (bkz: ya tutarsa)
  1 ... larrylaffer
 8. 18.
  yüzsüzlüğün de bu kadarı dedirten harekettir. böyle bir hareketi yapanın geceleri nasıl geçirdiği bellidir ayrıca.. (bkz: elizabeth)
  1 ... shyer
 9. 17.
  kocası ve çocukları ile güzel bir cevap gönderip, sülalenizin hatırını sormaları muhtemel harekettir.*
  1 ... pilotmont
 10. 16.
  lan zaten sevgililer gününde hatırlanmayı hak ediyo olsaydı eski sevgilin olmazdı dediğim durum.
  1 ... karpuzkabugu