bugün

Senden bir bok olmaz diyerek terk etmişti. Aylar sonra mesaj attım:

Haklıymışsın amına koyayım, bir bok olamadım.
Ekseriyetle de eski sevgili ile ilgili görülen bir rüyanın ardından atılır o meşaz.

Ulan her şey değişti şu ülkede, Bi tek bu değişmedi amk.
kafa güzelken yapılan, sonrasında ya çok fena pişman olunan ya da deliler gibi sevişme ile sonuçlanan eylemdir.
bugün ilk hatamı yapıp gerçekleştirdiğim eylem ve gerçekten gelen cevap eylemden daha çirkin.
atmayın.
kafa karıştırmayın.
umut yeşertmeyin aga
Bitmiş bir ilişki bitmiştir.
Ne mesaj atmak ne de aramak doğru değildir.
Herkesin yolu açık olsun diye de klişe bir şey de denilir yanii
Bir ihtimal daha var diyenler atabilir, benlik bi durum yok.
atsam mı atmasam mı arasında gidip geliyorum.
Yıkıklıktır.
(bkz: tülay geri dön)
aşk ile yapılıyorsa büyük, anlık abazalık ile yapılıyorsa nispeten daha küçük mallıktır.

iki türlü de dertsiz başa dert alırsınız.
Aptallıktir. Hadi aptallık yapanları bu başlık altında görelim yüzüne tükürelim.
Alkolün verdiği hırsla yapılan harekettir.

ilk etapta tülay ne olur geri dön havasında atılır,

Cevap gelmeyince veya terslenilince;

Lan şerefsiz karı, beni dövüyorlar dediğinde pezevenklerin elinden ben kurtarmadım mı seni

Havasına döner mesajlar.
gençken yapılacak aktivitedir. ya da biyerlerin kaşınıyorsa
yapılmaması gerekendir.

biliyorum çok sevdin. hala seviyorsun belki de. özlüyorsun deli gibi. aylar geçmesine rağmen daha dün gibi her şey. hatıralar cap canlı.

ama bir kadın senden bir kez vazgeçtiyse, sensizliğe alıştıysa asla geri dönmez.

atmaman gerektiğini bile bile atıyorsun. o an umursamıyorsun belki zaten kaybedecek bir şeyim yok ki diye düşünüyorsun. ama zaman geçince gerçekten çok pişman oluyorsun.

her mesajına kayıtsız kaldığında, cevap bile alamadığında bir kez daha yeniden paramparça oluyorsun. benliğin sarsılıyor. geçmişte yaşadığın tüm acıları tekrar tekrar yaşamak zorunda kalıyorsun belki de.

neden kendimi o kadar ezdirdim ki diye düşünüyorsun, değmezmiş diyorsun. zaten sen her mesaj attığında o senden daha da uzaklaşıyor.

illa atacaksan tek bir hakkın olsun. her boşluğa düştüğünde yazıp durma. ilerde gerçekten pişman olacaksın.
mesajda eski sevgilinizin beklediği, onun hoşuna gidecek şeyler söylemeyecekseniz engellenmeyi göze almalısınız. zira insana en çok koyan şey binbir tane beklenti ve hevesle açılan mesaja bakıp hayal kırıklığına uğramak.
numarayı her yerden silerek kolayca önüne geçilebilecek istem dışı harekettir.
Atın sonrada uyuyun
Düşünüp durmaktan iyidir..
Görüşelim diye mesaj atıp, sonra amaan ne görüşeceğiz ya diyip buluşmaya gitmemek gibi şeyler yapmanıza sebep olur.
Konuşçak kimseyi bulamamaktır.
Bundan yıllar yıllar önce tarafımca denenmiş fakat mesajlara cevap gelmeyince arama yapılıp "telsime kayıtlı böyle bir numara bulunmamaktadır" yanıtı alınan eylemdir.
-nurten.
+ne var karetta?
-bir şey yok. iyi ki gitmişsin mendebur kadın.
bir defa yapmıştım. özellikle sarhoşda değildim çünkü sarhoş olsaydım yapmazdım. çay içiyorduk arkadaşlarla kızın ismi geçti sordular nabıyor diye. bilmem deyip çıkarıp nabıyon yazmışım.

ertesi gün gelen cevap; aa bende seni bu gece rüyamda görmüştüm.

:)
Yapsam mı yapmasam mı diye düşündüğüm bu aralar. Atsam muhtemelen tersleyip kalbini kıracağım hatta aksi düşünülemez bile ama emin değilim bunun bana ne faydası olacak? Faydası oluncaya kadar beklesem daha iyi
en sevdiğim.
özellikle eski sevgilim yeni sevgili yapınca mesaj atıp kafasını karıştırmak. rahaha.