bugün

eski sevgilinin unutulamaması sonuçu uydurulan bahanelerdir.
-aslında seni özledim de ondan mesaj attım ....
şeklindeki konuşmaya başlamak için her türlü anlamsız kelimeyi içinde bulunduran saçma giriş.
bkz: seni bugün rüyamda gördüm de iyi misin?
seni kötü rüyada gördüm mıy mıy mıy...
çoklu mesajlardan sonra göt ayağı yapmaktır.
sni rüymda grdm ylda yruyodm sen de bnmleydn birdn maşrapa oldn. iyi msn?
"Kandilin mübarek olsun, ellerinden öperim..!"

(Tecrübeyle sabittir)
''Kandilin mubarek olsun, umarım bu kandilde de benim gibi sevenini bulamayacaksın.'' diye kandili kalkan edinerek mesaj atmaktır.
uzun zamandır haber alamiyorum arkadaslarindan . gittigimiz yerlere de gelmiyorsun artik. iyi misin ?
aynı bölümde olunduğu için onun daha önceden girdiği sınavla ilgili bir soru olabilir. hacı Beowulfla Sir Gawaini bir karşılaştırsana hayrına diye mesaj atılabilir.
Yeni biriyle tanıştım ondan çok hoşlanıyorum ona ne zaman bunu söylemeliyim lütfen bana yardım et, şeklinde olabilen bir bahanedir.

Evet arkadaşlar, gece 1 gibi bu mesaj bana geldi.
Cevap olarak ne mi verdim?
Ben olsam hemen söylerdim, zaman kaybetme. inşallah mutlu olursunuz.
iyi niyetimi silkeyim.
Sabahın 5 inde de "kandilin mübarek olsun ben yatıyorum" yazmış.
Terbiyesiz herif.
Rüyamda gördüm seni var en klişe olarak. Ama o kadar suyunu çıkardılar ki geçen gün gerçekten rüyamda gördüğüm ve içimden halini hatırını sormak geçen eski Girlfriend'e, bahane olarak görür de inanmaz diye mesaj atamadım ya lan *
Hiçbir bahane belirtmeksizin hatta araya zaman girmemiş gibi,
-Naber nasıl gidiyor?
Diye mesaj atanlar da var.
-Ben evlendim üstüne iki tane de çocuk yaptım ellerinden öperler diye cevap verdim bi daha da yazmadı. *
Atılıp atılmamaya karar verilememiş günaydın mesajı. Yazmıştım ben. Çok tatlı da karşılanmıştı hani. Tabi kişilere göre falan değişebiliyor bu tür şeyler. * * *
Önümüzdeki bayram gelecek eminim. istisnasız her bayram her kandil. Tabiki medeni insan gibi ben de mübarek ediyorum kandillerini.
Bir klasik olarak,

hala seni seviyorum.

Ters cevap gelirse.

Sana degil be hala ma yazmistim denir.
çarşamba günü cuma mesajı atan insancıklar vardır iyi ki ayrılmışım hissi verir.
ölüm, doğum, bayram, seyran.
Taktik maktik yok bam bam bam .
29 ekim cumhuriyet Bayramı.

"Canım nice güzel cumhuriyetli yıllarımız olsun".
Bahane falan yok kesinlikle atmam.
Naber lan yarram denilmeli bence bahaneye gerek yok.
Önemli bir şey olmasa yazmazdım ama amcaoğlu NASA’da çalışıyor benim, sabah baya hareketlenmiş nasa’daki çalışanlar, bazıları ağlıyormuş. dünyaya göktaşı yaklaşıyor diyorlar...
Kandil günleri.

"canım, mevlid kandilimiz mübarek olsun. Nice hayırlı kandiller görelim".
(img:#1943593)
Dünya türk kahvesi gününü kutlamak ehehehe.

"Canım nice güzel kahveli günlerimiz olsun"
Aradan iki yıl geçmiş jenganı bende unutmuşsun demiştim bir kere :d