bugün

beyler yıllardır durumundan haberim yok, olse haberimiz olmaz o derece ama yeni numarasını buldum. oylesine mesaj atmayı düşünüyorum.

sizin başınıza geldimi ? mesaj atmış mıydınız bu durumda ?
5 aydır mesaj atmıyorum. Rüyalarıma giriyor. Atsam mı? Atmasam mı?
At lan. *
Evet.
Off atma be adam ozlese o yazar.
atma. bok gibi oluyo.
Atma cano! Çünkü insanı mesaj attığına pişman ediyorlar. Değmez yani, olacağı varsa zamanında olurdu zaten.
en fazla hayvan yine azmış kudurmuş öyle aklına geldik der bence at.

anana söverse beni tanımıyorsun şarapçı.
Kalktı yaz çok açıklayıcı olur.
bana kalırsa atma. başka eski sevgili mi kalmadı.
Bir kadının size pozitif his duyup elinizi tuttuğunu ve sizinle yattığını gösteren gelişmeyi ifade eden ikilem.
Yıllardır kadınlar tarafından ısrarla görmezden gelinip siktir edildiğimden ve hep o ideal ve mükemmel erkekler tercih edildiğinden nasıl bir his olduğunu unuttum. Bu yüzden yorum yapamayacağım.
Kalbinizin sesini dinlemeniz gereken andır. Kararı verirken durumun rahatsızlık verecek seviyeye gelmemesi büyük önem taşır. Kendinize ya da bir başkasına zarar vermeden kalbinin sesini dinle.”
At ya, en kötü cevap vermez ya da itin g.tüne sokar. Ne kaybedersin?
Bana kalırsa atma. Ne gerek var çünkü terk eden o kişi ise sen sadece eskide kalan bir anı ama onun hayatında başkası vardır. Sal gitsin..

Not: terk eden bir daha eder. Akla düşmüşse seni bırakmak o iş biter. Mide bulanır her an tekmeyi yiyebilirsiniz...
At.. Kaybedecek bir şey yok. Seven sevdiğine sevdiğini söylesin kardeşim. Gurur, strateji geçin bunları..