1. 1.
    eski sevgiliniz buna asla inanmayacaktır.
    bütün suç kıskandırma amacıyla bilerek isteyerek mesaj atıpta ''yanlış oldu pardon'' diyenlerdedir. *
    2 ... kanka bak seninki geliyor
  2. 2.
    eski sevgiliyi yanlışlıkla aramak vardır bir de, inanılması zor ama olabiliyor bu da.
    2 ... saat kulesi
  3. 3.
    Suphesiz ki o en zor aninizdir. Ben de bu aptalligi yaptim zamaninda.
    2 ... gerizekanin baskani
  4. 4.
    yanlış olmayan görünümlü hakiki yanlıştır. eski sevgilinin gereksiz yere götünü kaldıracak olan durumdur.
    1 ... aleybani
  5. 5.
    eski sevgiliyi hayatınızdan sildiğiniz gibi numarasını da rehberden silmenizle çözümlenecek durumdur.
    2 ... diyarbakirliymis adi berke can
  6. 6.
    gerçekten yanlış olduğu için açıklamaya çalışırsınız, bir yandan da hızla batarsınız.
    2 ... de lavega
  7. 7.
    arkadaşımın başına gelmiş ve gülmekten gebertmiş durumdur.

hatun kişi; seni çok özledim
    bizim sap arkadaş; ben de yaa ben de. günlerdir senden bir mesaj bekliyorum. tek bir mesaj. sonunda attın. seni çok seviyorum.
    hatun kişi; yaa pardon x'ciğim yanlış oldu mesaj, özür dilerim.
    2 ... pis sacli alsancak insani
  8. 8.
    numarasını hala silemediğinizi göstermesi yeter de artar bile. silmenize rağmen numara kombinasyonunu bir şekilde tutturup mesaj atarsanız sallamayacaksınız zaten. ne sanarsa sansın artık umrunuzda değil zaten.

not: sırıtma öyle bir gün ben de silicem seni.
    2 ... fistandantilus
  9. 9.
    asla ve asla inandıramayacağımız durum. en iyisi mi ayrılır ayrılmaz numarayı silelim.
    ... somnambulism
  10. 10.
    numarasını silmedikten sonra tabi ki anlam verilemeyecek durumdur. inandırıcılığı sevgilinin "eski" olması kadar bayağıdır.
    2 ... hybid