bugün

yapılmaması gerekendir.
tamam konuş, ama direk dön artık dersen kendini iyice o'na teslim etmiş olursun.
herşeye yeniden başlamayı düşünürken bir başkasıyla beraber olduğunu duyup vazgeçtiğim hadisedir.
Eski sevgilinin tepkisini incelemek icin yapılan bir denemedir. Tepkisi ben sana döner miyim falan olursa cevaben saka yaptımmm denilebilir.
saçmalıktır çünkü o "eskidir"...
" sevişelim" demenin bir başka yolu.
akabinde "bir çok giden memnun ki yerinden, çok seneler geçti, çok seneler geçti, dönen yok seferinden..." diye karşılık gelmesi muhtemeldir.
- dön artık aşkım daha ne kadar naz yapacaksın?
+ sevil? sevil sen misin? manyakmısın kızım ne diyosun lan ne nazı ne dönü 8 yıl geçti aradan?!
- ama fuat ben hala seni bekliyorum? *
+ bsg artık nolur ya.
genelde başarısızlıkla sonuçlanan hadisedir.
(bkz: don bebegim)
eğer terkeden, sevgiliye dön artık diyen kişi ise verdiği kararları arkasında duramayan kişidir.
eğer terkedilen ise özleyen kişidir.
-kusura bakma seni rahatsız etmek istemezdim ama sürekli gittiğimiz o kafe vardı ya nerdeydi o?
+x otobüs durağında indimiydin ordan sola dön heh işte orda.
(bkz: learn how to be a loser first lesson)
eğer mesaj atıyorsa zaten baştan yenilgiyi kabul etmiştir; o sevgilinin dönmeyeceği kesindir artık.
kendini düşüren kadın/erkek davranışıdır. kaçınınız.
dönse de hayır gelmez o sevgiliden, beyaz bayrak çeken teslim olmuş birini kim kaale alır ki...
ancak ezik,daha iyi bir sevgili bulamayan,eski sevgilisini de unutamayan erkek davranışıdır.libidosu da egosundan önde gider.
acizliktir. tamamen gereksiz bir davranış olup mesajı atan erkeğin/kızın başkalarını da bulabileceğini bilmesi gerekmektedir.
dönsede yine bitecek olan ilişkidir, bitmesede birsüre sonra mutsuz olunacakıtr. * *
eğer ben sana mecburum şiirini yazan ilk insan olunsaydı ve yazdığınız dönemde mesaj yollanabilseydi olumlu sonuç alınabilirdi. ama olm artık boş lan bu işler.
şu şarkıyı defalarca dinlemesi hatta komik videosunu izlemesi gereken erkektir.
(bkz: the last duet)
bitmiş bir ilişkiye yeniden başlamayı istemek aptalcadır ki bundan daha aptalcası ikinci kez bitmiş ilişkiye yeniden başlamayı istemektir.
terk edip giden sevgiliyi çok özleyen , onsuz yaşamaya dayanamayan, kendiliğinden geri dönmesini bekleyip bıkmış kişinin başvuracağı bir eylemdir.

yapılmaması önerilir, giden bir kere gitmiştir, dönse bile aklında yine gitme düşüncesiyle gelecektir.
(bkz: dön bebeğim)
duşa önceden girip sevgilisini bekleyen, beklemekten sıkılıp 'gel artık' diye mesaj atanı da görülebilen olaydır.
ne olacağı baştan bellidir yahu.
pişman olduğum eylemdir. O anda ki duygulara yenik düşmeyiniz. Eğer o doğru kişiyse zaten bi şekilde dönecektir.