1. 1.
  bunlar eski sevgilisinden ayrılmış ve pişman olmuş ya da terk edilmiş bir garip insanlardır. adı üzerinde eski olan bir şey. yok sevdicekle gidilen yerdi, yok sevdiceği unutamazsın, yok kokusu burnuma kaçıyor nefes alamıyorum! yahu bi sakin ol! birde bunu erkekler yapmıyor mu? gelde hemcinslenme! eski sevgilileriniz sizi duymuyor ve şuan da başkasının kollarında uyuyor olabilir, unutun! 'eski' o bak. gitti, yok! kaka.
  3 -3 ... cool adam
 2. 2.
  okunmayacağını bile bile yazan insanlardır bunlar. amaçsız görünürler fakat yazmanın verdiği rahatlık paha biçilemez.
  3 ... lonelydavars
 3. 3.
  * * *duygusal insanların sevgilisi olur. "sevgili" adı üzerinde o nedenle ayrılınca da duygu yüklü metinler yazılması gayet normal. içi yanar insanın alev alev. ötekilerin ki fuck budy dir. sevgili az bulunur, fuck budy dolu. duygusuz insanlar ayrılınca da fuck tım gitti derler o kadar. **
  1 ... senyolcubenhanci
 4. 4.
  ayrılığın ilk zamanlarda verdiği acıdan dolayı sadece deşarj olan insanlardır. en azından yazı yazıyorlar, kimseye zarar vermiyorlar.
  1 ... no remorse
 5. 5.
  bir de bir büyük bir küçük harfle yazarlar. allahın sakatları.
  -1 ... rs ne la
 6. 6.
  eski sevgiliyle arasındaki ilişkinin süresine ve yaşattıklarına dayanarak bir süre sonra iyileşeceğini düşündüğüm, ancak bazıları için * "dayanılmaz acılar" ın bu tür yazılarla bir tür deşarjını yapan insan modelidir.
  1 ... mechanix
 7. 7.
  hislerini içinde tutmamak için yazma yolunu seçmiş, ama boşuna zaman harcayan insandır.
  1 ... wxwy
 8. 8.
  eski sevgiliye aşık ve bağlanmış olan insanlardır.***
  2 ... passion
 9. 9.
  hala unutamamış insanlardır.
  2 ... yenisteril