bugün

allah belanı versin, yılın bok gibi geçsin. o kız da seni yarı yolda koyar inşallah (melodi eşliğinde).
Bir dahakine cenaze haberini almak dileğiyle.
Bu doğum gününü de gördün ha yaşıyorsun yani hala.
adı üzerinde eski sevgili , ne gerek var doğum gününü kutlamaya.
eğer benim gibi mecburi * sebeplerden bitmişse ilişki, tekrar kutlanır, kutlanmalıdır. dikkat edilmesi gerek konu var, eski sıfatını kaldırabilir ortadan. sonuçta severek ayrılmak diye birşey yoktur, saklambaçtır, farkındalıktır. en ufak kıvılcımla eskisinden daha sağlam olur.

konu hakkında dertleşmek isteyen yazabilir.
Ben senin dogum gununu sensiz kutlarken sen kiminle nerelerdesin surtuktur.
d.g.k.o.
dest-i hilkat hamurunu necasetten yoğurmuş,
anan seni sıçacakken yanlışlıkla doğurmuş.
canım iyi ki doğdun umarım ölürsün:)
mutlu ol senelerce.
mesaj atmanın saçmalığını geçersek, ''doğum günün kutlu olsun'' olabilir.
kutlamayınca sorun çıkaran eski sevgililer mevcuttur.

- o kadar zamanın hatrına, senden beklemezdim...

+ neyi be? mesaj atma demedik mi?

- sana yazıklar olsun. bir doğum günü mesajı bile atmayacak kadar nefret mi ettin?
( aldatmış, yalan söylemiş eski sevgili, aynı zamanda sorunlu )

+ yat uyu.( doğduğun güne lanet )
Eski zaten eskide kaldı. Model değiştirmek gerek. böyle bir hata yapılmaz tabiki... Yeni modeliyle ilginmek varken.
her şeye rağmen nice yıllara...
keşke hiç doğmasaydın. doğmasaydın da hayatıma girip alt üst etmeseydin. sen tam bir piçsin. inan senden nefret ediyorum. bugünü de lanet olası telefon hatırlattı yoksa aklımda olduğun falan yoktu. kalkmasın bi tarafların. sana bugün, bu lanet olası gün için tek dileğim var hayatının en boktan günü olsun.
sana kafa atacağım kafama, mesajı gönderdiğim kontörüme yazık ama doğum günün kutlu olsun. duydum ki beter olmuşsun; ay varya nasıl üzüldüm, nasıl kahroldum anlatamam. öptüm seni, kib, bye!
başlıktan da anlaşılabileceği üzere "atılabilecek" olan mesajlardır, atmayın hiç gerek yoktur. potansiyel "yeni" adaylarına nasıl msjlar atsam a kafayı yorun daha iyidir.
hepi bört dey
doğum günün kutlu olsun götelek.
Mutlu Ol Emi .
aldatıldığımı öğrenip ayrıldıktan 2 hafta sonra çektiğim mesajdır..
benim sevdiğim ve güvendiğim bir kız vardı biliyor musun, tanıyor musun o'nu?
iki hafta önce öldü, senin ruhun o'nun bedenine girmiş.. ne zamandan beri oradasın bilmiyorum.. bedeninin doğum günü kutlu olsun..
merdivenden atlarım, doğum gününü kutlarım..
bulabildin mi sonunda hep anlattığın o meşhur frambuazlı pastayı?
mutlu yıllar ex. * *
gülümsetebilmelidir efendim.ayrılma oldu diye yaşanılanlar hiçe sayılmamalıdır.bu tabi ki kötü bir şekilde ayrılma olmadıysa geçerlidir ve ondanda tepki görmeyeceğine eminsen.
atmamak daha iyidir.. neden onu hatırladığınızı gösteren şeyler yapasınız ki? hala beni unutmamış.. moduna girmesine sebep olmaya ne gerek var dimi?
nice senelere yazılıp ardındanda ismini yazdığın bir mesaj süper olabilir.
numaranı silmiş olma ihtimaline karşı.