bugün

eski sevgiliden iz kaldığının kanıtıdır.
gelişen dünyaya ayak uyduran insandır.
unutamadığını ve özlediğini gösterir.
merak etmektir, belkide kıskanmaktır. gerçekten değer verilmişse sürekli yapılan eylemdir.
birşeye mi sinirlendin gir hocam eski sevgilinin facesine bol bol küfürler savur rahatlarsın.
Saplantıdır.
meraktır.
Sadece yeni sevgilisiyle mutlu vakit geçiremediğinde yada yeni bir sevgilin olmadığında, kül tablasındaki izmaritleri yeniden yakıp içmeye çalışmaktır.
bu aralar başıma musallat olan illet. bakmayayım diyorum yok bakmadan duramıyorum. beğendiği sözlere bakıp kendime anlam çıkarma saplantısı ayrı bir bela zaten. hele iki tane yarmanın arasındaki fotoğrafı günümün gündemini değiştirdi. ama aşk gelmeyecek olanı beklemektir ve aşk böyle zamanlarda kendini göstermektedir.
sorunludur. birkaç gün sonra takip edip öldürecektir.

(bkz: alo bir ihbarda bulunacaktım)
(bkz: ben) yeni sevgilisi ile olan fotoğraflarına bakıp gülmek istiyorum.adım gibi eminim kıskanmıyorum, kendimi de kandırmıyorum ama çocuk uzaylı.çocuğu gördükten sonra siz de uzaylılara inanabilirsiniz.
ne olmuş yani?
ne var ne yok diye kolaçan ediyordur olsada pek birşey değişmez adı üstünde eski efendim eski.
meraktır sadece bir şer olacağından değildir.
ergenlik belirtisidir.

düşünürsün, aklından çıkmaz, kafaya takarsın, güzel günleri anarsın falan fıstık ama facebooktan kontrol etmek nedir lan diye sorarlar adama.
facebook kullanmak kadar gereksiz aktivitedir.
henüz yeni sevgili yapamamış insandır.
ergenlik belirtisi değildir.

ulan hiç mi merak edip bakmadınız? kendinizi kandırmayın oğlum.
sevilmez sadece ne yaptığını merak ederiz. yani kıskanırız.
anca can sıkıntısından yapılan faaliyettir, eski gerçekten eski ise tedavülden kalkmıştır zaten.
eski sevgilinin fake facebookunu bulup kurcaladıkça her hafta güncellenen fake kaşar hatunları görüp görüp; "hiç değişmeyecek misin!!!" deyip deyip insanı hem nefret hem hasret harbine sokan durum. asla affetmeyeceğim!
sevgilisi var lan.. hayır yaaaa. aq ben böyle işin. ne yani beni unuttu mu şimdi. unutamaz. acaba profilimdeki fotoğrafı yanlış mı anladı da fotoğrafını değiştirdi. * yok olm kuzenine benziyor. selami lan işte o. neydi numarası. kayıtlı mı. bak bak. hımmmm.. nımmmm .ımm.. heh tamam selo. yes.

alo selami nasılsın abicim iyimisin nerdesin..* lan sus iki dakka iyiyim bende. saçlarını uzattın mı sen? hayır mı. tamam. kapa lan kapaaaaaaaaaaaaaaa.

gibi.
hala onu seven. az da olsa hala küçük bir umudu olan insan modeli
olası bir kavga sonrası ayrılıp ayrılmadıklarını anlamak için ilişki durumlarını kontrol eder.
Yaklaşık otuz sene öncelerinde küçük çocuklara para verip , kızı kontrol ettiren erkeğin modern hayata ayak uydurmuş versiyonudur.
sevgilisi onun için eski olmadığı için takip eden insandır. ilk başlarda normal karşılansa da hastalıklı bir durumun göstergesidir.
güncel Önemli Başlıklar